• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Nafplia Palace Hotel And Villas

Нафпліон

Nafplia Palace Hotel And Villas Nafplia Palace Hotel And Villas 5

Греція, Нафпліон

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Додаткова інформація

Готель Nafplia Palace розташований в декількох хвилинах ходьби від історичного центру міста Нафпліон.Просторі і стильні номери різних категорій, безліч розваг та способів проведення відпочинку зможуть задовольнити запити самого вимогливого гостя.

E-mail
[email protected]
Входить в групу готелів
Preferred Hotels & Resorts
Телефон
+302752070800
Типи номерів

Standard Hotel Room with Sea View
35 кв. м. Номери складаються з просторої спальні з двома ліжками Twin, обробленою мармуром ванні кімнати (з ванною) і балкона, з якого відкривається вид на затоку і острів-фортеця Буртзи.
Розміщення: 2-3 дорослих

Family Hotel Suite with Sea View
75 кв. м. Номери складаються зі спальні з ліжками Twin, вітальні з письмовим столом, обробленою мармуром ванні кімнати (з ванною) і двох балконів з видом на море і острів-фортеця Буртзи.
Розміщення: 3-4 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

Deluxe Bungalow Sea View
27-30 кв. м. Номери складаються зі спальні c ліжком King, зони вітальні з
письмовим столом, обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Jacuzzi або Aerospa. У ванних кімнатах деяких номерів – душова кабіна і окрема туалетна кімната.
Размещени: 2-3 дорослих

Deluxe Bungalow Sea View sharing a pool
26 кв. м. Номери складаються зі спальні c ліжком King, зони вітальні з письмовим столом, обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Jacuzzi і басейну, розрахованого на кілька номерів (підігрів води в басейні здійснюється за додаткову плату).
Розміщення: 2 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

Luxury Room or Bungalow Sea View
30-35 кв. м. До даної категорії відносяться деякі номери в основній будівлі і бунгало. Складаються з просторої спальні, обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Jacuzzi або Aerospa, окремою душовою кабіною (в деяких випадках з гідромасажем). У ванних деяких номерів – окрема туалетна кімната. У ванній кімнаті: ТБ, CD-плеєр, радіогодинник. У кожному номері – балкон або тераса з видом на затоку і острів-фортеця Буртзи.
Розміщення: 2-3 дорослих

Luxury Bungalow Sea View with private outdoor Jacuzzi
40 кв. м. У номері – тераса c Jacuzzi (підігрів води здійснюється за додаткову плату). Номер складається із спальні з ліжком King, вітальні зони з письмовим столом, обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Aerospa, телевізором, окремою душовою кабіною з гідромасажем, окремою туалетною кімнатою.
Розміщення: 2 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

Premier Villa Sea View
50-65 кв. м, панорамний вид на море. Номери складаються із спальні з ліжком King і вітальні або спальні (ліжко King), поєднаної з нею вітальні зони і дуже просторої ванної кімнати. У всіх ванних кімнатах: мармурова обробка, ванна Jacuzzi або Aerospa, душова кабіна з гідромасажем і турецькою лазнею, окрема туалетна кімната.
У деяких номерах: акваріум, камін, велика площа терас (37-55 кв. м.)
Розміщення: 2-4 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

Luxury Villa Sea View with private outdoor Jacuzzi
50 кв. м. Номер складається із спальні з ліжком King, зони вітальні з письмовим столом, просторою обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Aerospa в середині, душовою кабіною з гідромасажем і турецькою лазнею, окремою туалетною кімнатою.
Додатково: телевізор у ванній кімнаті, відкрита ванна Jacuzzi (підігрів води здійснюється за додаткову плату)
Розміщення: 2 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

Family Villa Sea View
60-65 кв. м. Номери складаються з просторої спальні з ліжком King та письмовим столом, окремої зони вітальні з софою, двох ванних кімнат з ванною Jacuzzi, окремою туалетною кімнатою, парної з гідромасажем (при головній спальні), душовою кабіною з гідромасажем (при другій спальні).
Додатково: телевізор в обох ванних кімнатах, простора тераса з обідньою зоною і зоною відпочинку.
Розміщення: 3-4 дорослих

Luxury Bungalow Sea View with private pool
40 кв. м. Номер складається із спальні з ліжком King, зони вітальні з письмовим столом, обробленою мармуром ванні кімнати c ванною Джакузі, душовою кабіною з гідромасажем, окремою туалетною кімнатою.
Додатково: власний басейн з прісною водою (підігрів води здійснюється за додаткову плату), в басейні – система гідромасажа і протитоку.
Номер примикає до стіни стародавньої фортеці.
Розміщення: 2 дорослих + дитина на дитячому ліжечку.

Island Villa Sea View with private pool
50 кв. м., захоплюючий вид на море і фортеця Буртзи. Номер складається із спальні з ліжком King, зони вітальні з письмовим столом і обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Jacuzzi, окремою туалетною кімнатою, душовою кабіною з гідромасажем і турецькою лазнею.
Додатково: власний басейн з прісною водою (підігрів води здійснюється за додаткову плату), в басейні – система гідромасажа, протитоку. Басейн обладнаний сенсорною панеллю управління. Простора оброблена мармуром тераса (близько 33 кв. м.) з обідньою зоною і зоною відпочинку.
Platinum Club
Розміщення: 2 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

Premier Villa Sea View with private pool
55-65 кв. м. Номери складаються зі спальні (ліжко King) і поєднаної з нею вітальні, а також обробленою мармуром ванні кімнати з ванною Jacuzzi, телевізором, окремою туалетною кімнатою, душовою кабіною з гідромасажем.
Додатково: власний басейн з прісною водою (підігрів води здійснюється за додаткову плату), в басейні – система гідромасажа і протитоку. Басейн обладнаний сенсорною панеллю керування, розташований поряд зі стіною стародавньої фортеці. У деяких номерах – камін, просторі тераси.
Розміщення: 2 дорослих + дитина

Ambassador Spa Villa Sea View
85 кв. м, захоплюючий вид на затоку. Номер складається із спальні (ліжко King) з вітальнею зоною, просторою вбиральні, окремої вітальні з каміном, просторою обробленою мармуром ванні кімнати з двома ваннами Aerospa в середині, душовою кабіною з гідромасажем і турецькою лазнею, окремою туалетною кімнатою.
Додатково: 2 телевізора в душовій кабіні, телевізор у ванній, домашній кінотеатр з системою звуку Dolby surround, сенсорна панель управління техникойэлектроникой, простора тераса (43 кв. м) з зоною відпочинку та обідньою зоною.
Розміщення: 2 дорослих + дитина на дитячому ліжечку.

The Grand Villa Sea View (2 bedrooms)
80 кв. м, панорамний вид на море. Номер складається з двох спалень (ліжко King в головній, ліжка Twin у другій спальні), вітальні з письмовим столом і софою, вбиральні і двох оздоблених мармуром ванних кімнат. В обох ванних кімнатах – ванна Jacuzzi, у ванній кімнаті при головній спальні – душова кабіна з гідромасажем і турецькою лазнею.
Додатково: простора тераса (40 кв. м) з обідньою зоною і зоною відпочинку.
Розміщення: 3-4 дорослих + дитина на дитячому ліжечку

The Grand Family Villa Sea View (3 bedrooms)
105 кв. м, фантастичний вид на затоку. Номер складається з двох спалень, вітальні і суміжного бунгало. У двох спальнях – ліжка King, в третій – Twin. У вітальні – письмовий стіл і софа. Три оздоблених мармуром ван Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека
  • Тенісний корт
  • сауна
  • Перукарня

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.