Агентам

Monastery 1

Святий Влас

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Додаткова інформація
Важливо! Всіх туристів комплексу підвозять до рецепції к. “Діамант”, де вони отримують ключі.До апартаментів туристи добираються самостійно або користуються послугами таксі – від 5 до 7 Лв (~ 3 Е)/машина
Розміщення з тваринами
розміщення домашніх тварин не допускається, навіть за плату
Типи номерів

  • Апартамент A2: розрахований на 4 людини, вітальня, одна спальня, розділені дверима; повністю обладнаний кухонний бокс, супутникове TV, кондиціонер, телефон, санвузол з душем/ванною, фен, балкон. Середня площа 67 кв. м.
  • Апартамент A4: розрахований на 6 осіб, вітальня і дві спальні, розділені дверима; повністю обладнаний кухонний бокс, супутникове TV, кондиціонер, телефон, санвузол з душем/ванною, фен, балкон. Середня площа 85 кв. м.

Розміщення: апартаменти з 1 спальнею (середня площа 67 кв. м, до 4 чоловік+ дитяче ліжечко)

Відстань до моря 1 лінії
у 20-50 м. від пляжу
Коментарі
Сніданок в Діневі Різорт з індивідуальною сервіровкою, а не “блок-стіл”. У 2013 сніданки пропонуються у двох ресторанах – у “МОНАСТИРІ” і “БЛАКИТІ”. У більшості випадків сніданок комплексний, але допускається вибір з короткого меню
Коментарі
човен для прогулянки в Несебр – 7 євро за дорослого, 2,5 євро за дитину; рент-а-яхт; екскурсії і вечірні заходи
Трансфер
Мікроавтобуси до Сонячного Берега та Несебра за графіком (14 разів у день)

    Платні послуги

  • Wi-FI
  • Сейф на Reception
  • Дитяче ліжко
  • Дитяча коляска

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.