Агентам

Milenij Hotel Opatija

Опатія

Milenij Hotel Opatija Milenij Hotel Opatija 5

Хорватія, Опатія

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис

Готель розташований в самому центрі Опатії в парку «Св. Яків» і складається з двох старовинних вілл, сполучених між собою.

У парку, на території якого розташований готель, безліч чудових середземноморських рослин, через нього проходить знаменитий пішохідний променад.

Додаткова інформація
Кращий готель Опатії, зроблений за найсучаснішими стандартами. Але тим не менш, у ньому дуже маленький басейн і він не має власного пляжу.
Загальна кількість номерів у готелі
99 номерів
Типи номерів

  • Standard
  • Superior
  • Deluxe

Відстань до аеропорту
90 км від аеропорту
Вид з номера
Всі номери мають вигляд на море
Коментарі
Сніданок — шведський стіл
Коментарі

Гості користуються послугами центрального міського пляжу, який представляє собою широку бетонну плиту зі сходами для входу у воду.

Поруч з готелем на цьому пляжі є дуже зручне місце для купання дітей — дрібний піщаний захід у море.

Коментарі
Невеликий критий басейн з прісною водою і розсувним дахом

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека
  • сауна

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.