Агентам

Manathai Hua Hin

Хуа Хін

Manathai Hua Hin Manathai Hua Hin 3

Таїланд, Хуа Хін

10 7 236
Входить до групи готелів: MANATHAI Hotels & Resorts

На основании рейтинга Tripadvisor

70%

Готель Manathai Hua Hin знаходиться в 10 хвилинах їзди від нічного ринку «Цикада» і в 2,5 годинах їзди від міста Бангкок.

Увага! Опис цього готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Розташування

Пляжний готель


Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

E4451FQ_Новосибирск, Россия

Отель очень удобно расположен, недалеко от ночного рынка, 7/11, до выхода по прямой близко, но пляж в этом месте не очень хороший, с камнями. Рядом супермаркет, ж.д. вокзал, храм, цена не дорогая, но отель очень грязный, балконы все в грязи-пыли, хотя завтраки ничего и номера большие. Но вряд ли еще раз остановимся. Показати ще

samyu2016Будапешт, Венгрия

Не первый раз пользовался услугами этого отеля. Но в последний. Персонал испортился, они больше раздражались, работали. Номера обслуживаются плохо. Однако вид из окна даже с грязными окнами не испортить, есть балкон))

samyu2016Будапешт, Венгрия

Отель расположен недалеко от ночного рынка, ж/д станции, главной дороги и выхода на центральный пляж. Отель предлагает разумную цену за очень хороший номер, некоторые из них с видом на море. Персонал доброжелательный и делает все самое лучшее для вас. Бассейн не большой, но достаточный. Возвращаем обратно убогие номера по той же цене. Манатай - лучший выбор. Показати ще