Агентам

Lomatahdet Otava 4

Леві

Lomatahdet Otava 4 Lomatahdet Otava 4 5

Фінляндія, Леві

10 7 19

На основі рейтингу Tripadvisor

74%

Будинок Отава складається з 12 апартаментів. Отава розташований в центрі Леві. Майже у всіх апартаментах є вид на схили. На нижньому поверсі є приміщення для зберігання лиж і комори камери з замком. Клієнти можуть користуватися стириальной машиною та сушильною машиною, які знаходяться на нижньому поверсі а також спортзалом, який знаходиться в будинку Кархунвартия. Наш персонал завжди на місці і допоможе, якщо виникне необхідність. Палити в будинку Отава заборонено, про утримання домашніх тварин в апартаментах необхідно домовлятися окремо.

  • в ціну аппартамента входять два квитка на ліфт для схилів!

Загальна інформація

К-ть номерів
12
  • Розміщення з тваринами: за додаткову плату

Розташування

Гірськолижний курорт


Типи номерів

Отава 4 затишний аппартамент розрахований на 5 осіб підходить сім’ї, парах або компанії. Верхній поверх: кухня, камін і розкладний диван на 2 особи, балкон і вид на схили. Нижній поверх: спальні місця на 3 людини, туалет/ванна кімната і сауна. У аппартаменте палити заборонено, заборонено приводити домашніх тварин. В ціну аппартамента входять 2 квитка на ліфт на схили!

Характеристика номерів:

Площа номера 38,5 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 5
  • TБ: канали

Інфраструктура та послуги

  • Тренажерний зал
  • кімната для зберігання лиж

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.