Агентам

Istanbul Trend Hotel

Лалелі

Istanbul Trend Hotel Istanbul Trend Hotel 4

Туреччина, Лалелі

10 7 96

На основании рейтинга Tripadvisor

71%

Готель Trend розміщений у стамбульському районі Лалелі, лише за 50 метрів від трамвайної зупинки Aksaray. До послуг гостей плавальний басейн на даху, сауна, фітнес-центр, критий басейн та безкоштовний Wi-Fi.

Номери готелю Trend обставлені розкішними меблями та налічують окрему ванну кімнату з туалетно-косметичними засобами. Вони оснащені настінним телевізором із плоским екраном і супутниковими каналами та міні-баром.

У фешенебельному ресторані пропонують смачні страви турецької кухні. Зранку гостям подають ситний турецький сніданок “шведський стіл”.

Гості можуть відвідати сауну або парову лазню, а також освіжитися в ретельно спроектованому басейні на даху й позасмагати на шезлонгах біля нього.

Tel: +90(212)518 75 75
Fax: +90(212) 518 75 78
www.hotelistanbultrend.com

Загальна інформація

Check-in Check-out
13:00 12:00
  • Мова персоналу: арабська, англійська, фарсі, російська
  • Номери для некурців: так
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Міський готель

Готель Istanbul Trend знаходиться всього за 5 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Єнікапи, звідки можна швидко дістатися центру Стамбула. Прогулянка до стамбульського Гранд-базару займає лише 15 хвилин. Відстань до аеропорту Стамбул складає 55 км.


Типи номерів

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв. м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 2
  • кондиціонер
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • душ
  • туалет
  • капці
  • рушники
  • фен
  • туалетні засоби
  • мінібар
  • телефон
  • холодильник
  • сейф у номері
  • письмовий стіл
  • вітальня
  • TБ: супутникове

Спеціальні послуги:

послуга wake-up


Інфраструктура та послуги

  • загальна кількість басейнів: 2
  • критий басейн
  • відкритий басейн
  • шезлонги
  • рушники
  • ресторан
  • бар
  • бар біля басейну
  • снек-бар
  • дитяче меню
  • Вино/шампанське (платно)
  • Фрукти (платно)
  • Шоколад або печиво (платно)
  • wi-fi: безкоштовно
  • wi-fi у лобі: безкоштовно
  • оренда автомобіля
  • кімната для зберігання багажу
  • консьєрж
  • конференц-зала
  • ліфт
  • обмін валют
  • преса
  • пральня: за додаткову плату
  • продаж квитків
  • сейф
  • послуги з прасування одягу
  • хімчистка: за додаткову плату
  • чищення взуття
  • факс / ксерокс / принтер
  • екскурсійні програми
  • Трансфер від/до аеропорту (платно)
  • Пришвидшена реєстрація заїзду/від'їзду
  • Сад
  • Тераса
  • Місця для куріння
  • Номери для некурців
  • дитяче меню
  • Дитячі телеканали
  • масаж: за додаткову плату
  • парна
  • сауна
  • Фітнес-центр
  • Спа-процедури
  • Спа-лаундж/зона для релаксації
  • Пакети послуг спа/велнес

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

Olga

Попала в цей готель випадково, все дні від першого до останнього у мене було відчуття , що надо мною виживають!!!! Мало того, що я забронювала і оплатила двомісний номер, а не одномісний в якому мене застелили( вікно в стену і падати на ліжко можна прямо з порога) Допомогла моя привичка роздрукувати всі пропозиції.. Утром після моєї стійкості мене його поменяли. Я не розумію хто цьому отелю дал 4 зірки!!!!???? Єду можна замовити в номер, але ви прождете поки вас принесуть до сусідніх кафе... а у басейна ми ждали аж 2 години!!!!! Бассейн звичайно є, але він не чиститься, при вас наливають в нього хлорку, глибину по пояс... Але то що мене зробило... це в день мого від'їзду я заказала таксі на 7-30 утра... мені дали його в 8-15... причём не сообщает мне об этом подвезли меня до другого отеля и перекинули в другой автомобиль... я еле успела на свій самолёт... берегите свои нервы и не останавливайтесь в этом отеле!!!! Такого пренебрежительного відносини з гостем я давно не зустрічала!!! Показати ще

renata m

Вибирали між декількома готелями і зупинилися на цьому, не пожаліли - сподобалося все, крім сніданків (на 3+), в пішохідній доступності багато визначних місць, поруч з великим кол-во (3-4) мечетей, не менш прекрасних, чим основні, але не таких многолюдных (иногда крім нас нікого не було), поруч прекрасние хамамы 16 века. Отель приятный, не большие, но уютные номера, все новенькое, чистенькое, як бонус - басейн на крише, можна подивитися зверху на місто і позагорати вдали від "турецьких" очей. Готель, кстати, рекомендовано TripAdvisor). Показати ще

Rasyanya

Розташування оптимальне: хв 10-15 до голубої мечети та основних визначних місць. Огромный плюс - басейн на крише (на початку червня вже цілком можна там купатися), номери чистенькі, уютні, wifi ловит відмінно. Хоть і знаходиться він з виходом на шумну вулицю, рівень шуму комфортний. Завтраки там себе, честно говоря, но бывают и похуже. рядышком кафе мадо - з потрясающим мороженым и десертами. Персонал привітний - допоможуть, пояснять, замовити екскурсії - не проблема. Показати ще