• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Htop Alexis

Ллорет де Мар

Htop Alexis Htop Alexis 3

Іспанія, Ллорет-де-Мар

10 4 694
Входить до групи готелів: H·Top Hotels Group

На основании рейтинга Tripadvisor

40%

Готель Htop Alexis знаходиться в 450 метрах від пляжу Льорет-де-Мар. Комфортабельні номери обладнані балконом, кондиціонером, телевізором із супутниковими каналами, окремою ванною кімнатою з феном. У ресторані готелю можна скуштувати страви місцевої та міжнародної кухні “шведський стіл”. Також працює снек-бар біля басейну. До послуг гостей відкритий басейн, джакузі, сонячна тераса, дитячий клуб, проводяться вечірні розваги, щоденний трансфер до інших готелів мережі. Гості можуть безкоштовно користуватися зручностями в довколишніх готелях H Top, включаючи сауну і тренажерний зал.

Tel: +34 972 36 46 04
Fax: +34 972 36 21 13
www.htophotels.com

Загальна інформація

К-ть номерів Check-in Check-out
106 14:00 10:00
  • Мова персоналу: італійська, французька, іспанська, англійська, німецька
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Пляжний готель

Готель Htop Alexis розташований в самому центрі жвавого курорту Коста-Брава, в 5 хвилинах ходьби від багатьох популярних барів і ресторанів. Аквапарк Water World розташований всього в 2 км від готелю.

Аеропорт: Аеропорт Жирона - Коста-Брава - 22.9 км


Переваги

  • Дитячий клуб

Типи номерів

  • 1 односпальне ліжко

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 1
  • балкон: так
  • кондиціонер: безкоштовно
  • Wi-Fi: за додаткову плату
  • ванна
  • туалет
  • туалетні засоби
  • телефон
  • спальня
  • опалення
  • TБ: супутникове
  • 2 односпальні ліжка

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 2
  • балкон: так
  • кондиціонер: безкоштовно
  • Wi-Fi: за додаткову плату
  • ванна
  • туалет
  • туалетні засоби
  • телефон
  • спальня
  • опалення
  • TБ: супутникове
  • 3 односпальні ліжка

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 2
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 3
  • балкон: так
  • кондиціонер: безкоштовно
  • Wi-Fi: за додаткову плату
  • ванна
  • туалет
  • туалетні засоби
  • телефон
  • спальня
  • опалення
  • TБ: супутникове
  • 3 односпальні ліжка

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 3
  • балкон: так
  • кондиціонер: безкоштовно
  • Wi-Fi: за додаткову плату
  • ванна
  • туалет
  • туалетні засоби
  • телефон
  • спальня
  • опалення
  • TБ: супутникове
  • 4 односпальні ліжка

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 3
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 4
  • балкон: так
  • кондиціонер: безкоштовно
  • Wi-Fi: за додаткову плату
  • ванна
  • туалет
  • туалетні засоби
  • телефон
  • спальня
  • опалення
  • TБ: супутникове
  • 4 односпальні ліжка

Характеристика номерів:

Площа номера 19 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 2
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 4
  • балкон: так
  • кондиціонер: безкоштовно
  • Wi-Fi: за додаткову плату
  • ванна / душ
  • туалет
  • туалетні засоби
  • телефон
  • спальня
  • опалення
  • TБ: супутникове

Інфраструктура та послуги

  • тип пляжу: міський пляж
  • Берег: піщаний пляж
  • шезлонги: за додаткову плату
  • парасольки: за додаткову плату
  • відкритий басейн: безкоштовно
  • Джакузі під відкритим небом
  • шезлонги: безкоштовно
  • парасольки: безкоштовно
  • більярд
  • Прокат велосипедів
  • Вечерняя программа
  • Игровая комната
  • ресторан
  • бар
  • система харчування:
  • wi-fi: за додаткову плату
  • TV-Room
  • оренда автомобіля
  • час роботи reception: цілодобово
  • інтернет-кафе
  • кімната для зберігання багажу
  • конференц-зала
  • ліфт
  • обмін валют
  • оплата кредитною карткою
  • пральня: за додаткову плату
  • сейф: за додаткову плату
  • факс / ксерокс / принтер
  • екскурсійні програми
  • анімація
  • Торговый автомат (закуски, напитки)
  • дитячий клуб
  • Дитячий басейн
  • дитячі стільчики в ресторані
  • Дитяче ліжко: безкоштовно

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

Георг-Петя П

По своїй ... не-пре-ду-смо-три-тель-но-сти на одну ніч виявилися "на улице". Нужна была крыша и постель поблизу від привычного ночлега. Букінг «підкинув» Олексія всього за 30 євро. Близько 10 вечора прийшли заселитися. Еще на ступенях "крыльца" концерт давала ізрядно "отдохнувшая дама не первой свежести" (да простит меня осетрина). Молодой ре-сепшио-нист удивился броне Букинга и пытался истребовать у меня ваучер. Получив відмову, позвал "старшого" і запитав, що з нами робити і куда селити. Старшой сказав, що селити, звичайно, надо, з чого я зробив висновок, що Букінг тут уважають. А куда селить? Старшой запитал у младшего - откуда, дескать, гости? - Из России. - А, ну тоді в 102 (або 106 - вже не помню, не важливо). И нам вручили заветный ключик. весь сенс короткого діалогу я оцінив чути-чуть позже, коли піднялися на поверх вище в номер. Справа в тому, що весь час переговорів при "зачікініваніі" в сусідньому приміщенні. которое гордо именовалось атмосферой и еще как-то, гремела... нет не музыка - кака-фония децибелл этак на 130, очередь из разновозрастных поклонников сопроводительных напитков тянулась до единственной барменше. А номер наш виявився як раз над усім цим «праздником життя», який вже в 30 років втратив свою популярність на цивілізованих островах. Номер мав ліжко і сносний санвузел, а також вікно з балконом, що знаходиться в цьому бетонному стакані. В загальному, понаслаждавшись усіма цими нюансами хвилин 15, я спустився на ресепшен і запитав у молодого, як довго буде продовжуватися це свято життя. відповідь мене не влаштував і я запропонував йому нас переселити. на що він із забоченним вираженим обличчям і явною готовністю зробити все неможливо, сказав, що всі номери, уви зайняті. Тоді, говорю, зови старшого. Старшому говорю, що є у мене два варіанти - або ви нас переселите через те, що моє страстне бажання віддохнути і навіть, не побоюсь цього слова, поспати, або...- Нет-нет, не продовжуйте, привітливо воскликнул старшої і вступив у переговори з младшим... окремим співробітником. Далі той йому став називати номери (свободні, як я ПОНЯЛ!), а старший все забрав негативно головний, поки рахунок не дійшов до 309! І нам любезно запропонували подивитися, підійде чи цей номер нам. Номер 309 виявився, природно, на 3 поверсі!, в ДРУГОМ крилі (вдали від бара), з балконом з видом на гори і, частково, місто. У підсумку ми добре віддохнули, а утром вже інший чорний адміністратор любезно роздрукував нам посадкові талони по 50 копійок за штуку, і все було гідно. Ось такий готель, ось такий підхід в обслуговуванні... Всі додаткові послуги тут можна купити від пансіона до диск-жокея з відмороженими ушами. Що означає приставка "H-TOP" в назві готелю, я допитуватися не стало, очевидно, що-то дуже високе і мережеве. Но вопрос остался - какой паспорт нужно было предъявить, чтобы сразу поселили в 309 номер? І бажання повторити досвід поки не відвідало. Показати ще

Татьяна Ш

Здравствуйте. В Іспанії відпочивали другий раз. Вибирали бюджетный отель. Відзиви були різні. Но цена нас полностью устроила, купили тур сюда. ЗАСЕЛЕНИЕ. Прилетели поздно, в сім вечора. Пока доїхали до місця, вже було дев'ять. Нас вигрузили на вулицю, приблизно обрисували направлення до готелю і послали нам темноте искать наш готель. Благо, в Ллорете ми другий раз не заблудились. Головний вхід в готель виходить в проулок. З двох сторін підпирають готелі, утворюючи ефект колодця з громогласним ехо. На ресепшен нас відразу оформили, видали один ключ, картку гостя, кожному пластик для харчування в ресторані із зафіксованою фотографією. Все швидко, з улибкою. По нашей просьбе дали два номера рядом. Нас прилетело 4 человека. На ресепшен говорят по-русски. Далі в ліфт. Никто до номера не провожает. Нам, по заявці приймаючої сторони, підготували холодний ужин, т.к. основной уже закончился. Такая забота була приємна. НОМЕР. Номера виходять на дві сторони. Перша – на стені заброшеного готелю, друга – у провулку з головним входом. Нам достались номери 408, 409 з видом на провулок на четвертому поверсі. Над нами, на кришці розташований басен. Відповідно, в номері 408 протечки, погано замазані, стійкий запах затхлости і сирість. При вході в номер склалося враження, що ми де-то на старій дачі. И все в номере собрано непонятно откуда. На двох в номері 3 кровати. Із-за цього тісно. Вірно, номери орієнтовані на сім'ю або компанію. Шторы из одной песни, покрывала из другой. Одна тумба на двоих. Шкаф з вешалками, но полок мало. В шафу сейф. Ключ на ресепшен за 4 євро в день + залог 10 євро. Ми брали. Але про пропажі в готелі нічого не слишали. На полу кафельная плитка. Телевізор без пульта не працює, за пультом теж на ресепшен. Балкон з двома стульями. Днем було сонце, тому номер і белье просихало. Постель чистая, удобная. Угуливались так, що оргії внизу не мешали нам спать. Освітлення в номері мало. Ванная комната совместная с туалетом. По два полотенца на человека. Полотенца для ног нет. Есть беде. Але все працює дуже погано. Унітаз течет. Душ шланг рваный. Регулировка воды – отдельная песня. Обращались по вопросу поломки. Записали….но, до нашого виїзду з готелю так нічого і не зробили. Переночевать, переодеться и дальше гулять. Не более. У мене за 15 років поїздок по готелюм різного рівня вперше такий поганий номер. РАСПОЛОЖЕНИЕ ОТЕЛЯ. Что в отеле хорошо, так это расположение. До моря. До пляжу і променадної зони з магазинчиками 5 хвилин. 7 хвилин до місця збору на екскурсії та в аеропорт. РЕСТОРАН. В цей раз харчування ми взяли повний пансіон срібло. Це сніданок, обід і ужин з включеними напитками. Дуже зручно. Розниця на туре була несуттєва, а купувати за їдою не приходило, як і є напої всухомятку з економії. В целом, придраться особо к еде не в чем. Нормальные стандартные завтраки. На обід і ужин 2 вида мяса і риба. Всегда можна що-то вибрати. Три вида фруктов. Мороженое на все приемы пищи. Чай і кава тільки на сніданок. Были сыты. Дуже привітливий персонал. Но при этом грязная посуда. Тарелку береш, а на ней розводи. В чашках непромитий кофе. Мутные бокалы. Были расстройства желудка. Не очікувала цього від Іспанії. Такое у меня вперше. Несколько раз була не прожарена риба, прокисшие салати. При цьому персонал старається, все з улибкою. ОТЕЛЬ. В цілому, якщо дешево, можна поїхати. Как в перевалочный пункт. Но за все надо доплачувати. Інет безкоштовний тільки на пляжі. По ночам сусіди шумят, внизу в баре горланят до двенадцати. Це все слишно в номерах. Но и курорт этот тусовочный. За спокойным отдыхом сюда никто не летает. Персонал приветливый, до моря близко, с голоду (если желудки крепкие) не умрете. Але ми в цьому готелі більше не поїдемо. С детьми тут делать нечего. Всем приємного відпочинку. Показати ще

Oleg N

плюси готелю : розташування, ціна, кухня. минуси готелю : номери, алкоголь, персонал, комфорт. для ночлега не погано, не більше. анимация скучная. дуже багато стариків. бар працює мало. басейн ніякий. до моря 5 хвилин ходьби.