Агентам

Fortuna South (Tenerife)

Тенеріфе

Fortuna South (Tenerife) Fortuna South (Tenerife) 3

Spain, Costa Adeje

Відкрий для себе таємницю Тенеріфе! Довірся Фортуні!
Ми раді представити вам справді унікальний досвід подорожі, де ви заздалегідь не знаєте, де саме проживатимете! Це має бути подорож, повна відкриттів, таємниць та сюрпризів.

Фортуну можна сміливо рекомендувати туристам, які шукають несподіваних та справжніх пригод.

Fortuna це лотерея, де ви заздалегідь не знаєте в якому саме готелі відпочиватимете, а його назву дізнаєтеся лише після прильоту, зберігаючи інтригу до кінця. Туроператор на власний розсуд поселяє вас у будь-який готель категорії 3*, який розташований у південному регіоні острова Тенеріфе.

Готель може бути розташований на відстані від моря або на першій лінії.

Повірте у Фортуну та відчуйте дух пригод!

Інфраструктура та послуги

  • тип пляжу: міський пляж
  • Піші прогулянки

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.