Агентам

City Break (fortuna Lisbon)

Лісабон

City Break (fortuna Lisbon) City Break (fortuna Lisbon) 2+/3+/4

Португалія, Лісабон

Що може бути краще, ніж провести кілька днів в Лісабоні?

Лісабон — найзахідніша столиця Європи. Європейський континент обривається на мисі Року недалеко від міста, а далі за ним простягається лише безкрайній Атлантичний океан. В Лісабоні не так багато історичних пам’яток — у 1755 р. місто було майже повністю зруйнований землетрусом і викликаними ним цунамі і пожежами, але вже дуже скоро відродилося з руїн за проектом маркіза де Помбала. Тим не менш, в Лісабоні на кожному кроці можна зустріти нагадування про імперське минуле міста: величні собори, ошатні палаци, помпезні пам’ятники королям і маркіза.

Але головне, заради чого варто сюди приїхати, — це довгі піші прогулянки за лісабонським вулицями. У місті можна цілий день невтомно підніматися і спускатися по крутих вулицях, часто переходять у сходи, роздивлятися божественні азулежуш (кахлі на стінах будинків), фотографувати вікна з квітковими горщиками, крихітні балкончики і мальовничо розвішану на них білизну, вслухатися в звуки міського романсу фаду і звучання португальської мови — трохи шепелявое і шалено красиве.

Що б ви не шукали відгуки про готелі і не ламали голову над тим, де вам зупиниться ми випустили в продаж тур City Break (fortuna Lisbon) 2*+/3*+/4*.

У вартість включено:

  • Сніданок в готелі«шведський стіл»)
  • Проживання в готелі обраної категорії в Лісабоні
  • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
  • Авіапереліт з багажем
  • Медична страховка

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.