• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Boutique Hotel by BlackSeaRama Golf & Villas

Каварна

Boutique Hotel by BlackSeaRama Golf & Villas Boutique Hotel by BlackSeaRama Golf & Villas 5

Болгарія, Каварна

10 8 112

На основании рейтинга Tripadvisor

80%

До пляжу можна дійти лише за 3 хвилини. У чудовому курортному готелі BlackSeaRama Golf & Villas у місті Балчик є сучасні, елегантні, комфортабельні, просторі вілли. Звідси відкривається дивовижний краєвид на море. До морського курорту Албена – 20 хвилин їзди.

Загальна інформація

Check-in Check-out
15:00 – 21:00 12:00
  • Мова персоналу: англійська, російська
  • Номери для некурців: так
  • Розміщення з тваринами: за додаткову плату

Розташування

Пляжний готель

Курортний готель BlackSeaRama чудово підходить для відвідування околиць. До міжнародного аеропорту Варни та найвідоміших морських курортів у Болгарії — Св. Костянтин та Олена та Золоті піски можна доїхати за 40 хвилин.

Аеропорт: Варна - 37 км


Переваги

  • Безкоштовне паркування

Типи номерів

  • балкон: так
  • кондиціонер
  • Wi-Fi
  • ванна / душ
  • туалет
  • рушники
  • фен
  • мінібар
  • кухня / кухонний блок
  • холодильник
  • чайник
  • кава-машина
  • опалення
  • вентилятор
  • TБ: канали
  • балкон: так
  • кондиціонер
  • Wi-Fi
  • ванна / душ
  • туалет
  • рушники
  • фен
  • мінібар
  • кухня / кухонний блок
  • холодильник
  • чайник
  • кава-машина
  • опалення
  • вентилятор
  • TБ: канали

Інфраструктура та послуги

  • загальна кількість басейнів: 3
  • Дитячий басейн: безкоштовно
  • відкритий басейн: безкоштовно
  • шезлонги
  • парасольки
  • аеробіка
  • більярд
  • Верхова їзда
  • Дартс
  • Настільний теніс
  • Піші прогулянки
  • Прокат велосипедів
  • Стрільба з лука
  • Жива музика
  • ресторан
  • бар
  • кав'ярня
  • снек-бар
  • дієтичне меню: за запитом
  • дитяче меню
  • wi-fi у лобі: безкоштовно
  • оренда автомобіля
  • банкомат
  • бізнес центр
  • кімната для зберігання багажу
  • консьєрж
  • конференц-зала
  • обмін валют
  • охорона
  • парковка: безкоштовно
  • пральня: за додаткову плату
  • сейф: за додаткову плату
  • послуги з прасування одягу
  • хімчистка: за додаткову плату
  • факс / ксерокс / принтер
  • Трансфер від/до аеропорту (оплачується окремо)
  • Місця для куріння
  • Зручності для гостей з обмеженими можливостями
  • масаж: за додаткову плату
  • парна
  • процедури по догляду за обличчям
  • сауна
  • Фітнес-центр
  • хамам
  • Спа-процедури
  • Спа-лаундж/зона для релаксації
  • Пакети послуг спа/велнес

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

Vivavo

Хороший готель, гостила 3 дня літом, величезна зелена територія, у мене був стандартний номер, дуже великий за розміром, не можу стати, що він прямо який-то дуже стильний, швидше тверда 4, але все як на картинці, а друзі жили на вилле, так вот це взагалі краса, зовсім інший рівень і є стиль! Так що якщо є можливість, то беріть виллу, а не стандарт. Завтраки на мій взірець більш схожі на тверду четверку, вибір не самий великий, але нічого, смачно. В гольф не грала. Совсем недалеко (хв 10) знаходиться море і пляж, готель тут організовує трансфер. На території їздять мінібаги, тому можна дзвонити на ресепш, щоб вас перевезли з місця на місце, правда іноді вони приїжджають прямо відразу, а пару раз приходилось дзвонити і переспрашивать, де вони... Один раз я ждала хвилин 20. Так же варто відзначити. , что ресепшн не работает ночи, до 00-00, точнее дзвонити туда не можна, трубу не берут після 12 ночі, тому якщо засидеться в гостях, то доведеться ночью идти полями ножками, что на мой взгляд странно для 5 звезд. Працівники готелю були все добрі, милі і вежливі, спасибі їм за добру службу. Враження залишилися хороші, тому поставлю 5, але, звичайно, п'ятірка де-небудь в Парижі або Петербурге, і п'ятірка в Болгарії - це різні рівні, це я думаю все розуміють, коли вибирають країну. Недалеко знаходиться місто сам місто Балчик, подивитися там крім замка особливо нечего, але можна прогулятися разок мимо пришвартованих яхт, або сходити в рибний ресторанчик. Однак від самого готелю і до нього без таксі не доберешся. Хороше місце для спокійного відпочинку і любителів гольфу з прекрасними зеленими і морськими видами, без особливих виразів, але приємне) Показати ще

Alive_iv

В готелі зупинялися на 3 дня, відпраздновать сімейний свято. При заселенні на віллу нас очікували полчища муравьев, которые уже успели расползтись на половину вілли. Після обробки номера, нам прийшло гулять ще пару годин, щоб отрава вивітрилася. При віллі є свій басейн, але він був весь грязний, дно особливо. Нам обіцяли його почистити за слід.день. Однак, коли прийшов майстер, він нам сказав, що на цій віллі не працює очисний насос і вже давно і чистити його безполезно. В день нашого виїзду, прийшов майстер і все почав, готовили виллу до другого заїзду! Питання, чому до нашого приїзду віллу не підготували. В один із днів ми запропонували набір для барбекю, за 10 євро!!! нам принесли угли, разжигу и дико грязную решетку, со словами она грязная хотите берите, хотите нет, других нет. При виїзді співробітники готелю розповіли на наше побажання надати скидку за непрацюючий басейн і відповіли, що це неможливо. Рівень клієнтоорієнтованості на фоні інших готелів у вас нулевий! Не радую зупинятися тут. Показати ще

Irina L

Приехали в мае, погода була не дуже, досить прохолодно, тому на жаль не спускалися до моря. Однако вид на море прекрасний, їм любовались. Мається хороший фітнес-центр, тенісні корти, однак самое чудове- гольфовые поля. Можно взять тренера, есть магазин гольфовых принадлежностей. Завтраки вкусные- но несколько однообразные- если несколько дней- то надоедает, но угощают шампанским Показати ще