Агентам

Alppi F6

Леві

Апартамент складається з 2х рівнів. Нижній поверх: 3 спальні з 2 роздільними ліжками. Вітальня поєднана з відкритою кухнею, камін, окремий туалет, балкон. Верхній поверх: 2 спальні з 2 роздільними ліжками і в 3ей спальні 3 ліжка, сауна, душова, окремий туалет. В будинку Alppitähti C-будинок (адреса, Ratsastajankuja 5), знаходиться камера зберігання і приміщення для обслуговування лижного обладнання, а так само пральна машина. Куріння всередині приміщення заборонено, домашні тварини не допускаються!

ОБЛАДНАННЯ: Плита / піч, посудомийна машина, посуд, кухонне приладдя, холодильник з морозильною камерою, мікрохвильова піч, електричний чайник, кавоварка, тостер, CD – програвач, телевізор, DVD, сушильна шафа, прасування, фен, дрова, підігрів для автомобіля, безпровідний Інтернет, кімната для зберігання лиж на 2-му поверсі будинку.

Загальна інформація

Загальна площа К-ть місць
108 кв.м. 13
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Готель розташований в центрі Леві.


Інфраструктура та послуги

  • wi-fi
  • кімната для зберігання багажу
  • кімната для зберігання лиж

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.