Агентам

Alfa Hotel

Фатіх

Alfa Hotel Alfa Hotel 4

Туреччина, Фатіх

10 7 75

На основании рейтинга Tripadvisor

71%

Готель Alfa знаходиться в Старому місті, за 1 км від лікарні медичного факультету Джеррахпаша. У номерах є кондиціонер, безкоштовний Wi-Fi, телевізор із пласким екраном та міні-бар.

Всі номери та люкси готелю Alfa мають власну ванну кімнату з феном. У люксах є окрема вітальня і ванна.

В готелі накривають щоденний сніданок “шведський стіл”. У ресторані подають по меню страви турецької кухні. У традиційній вітальні зоні можна замовити чай, каву та інші напої.

Стійка реєстрації працює цілодобово. Трансфер від / до аеропорту організовують за додаткову плату.

Загальна інформація

Check-in Check-out
14:00 12:00
  • Мова персоналу: арабська, німецька, англійська, турецька
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Міський готель

Готель Alfa знаходиться в Старому місті. За 80 метрів від готелю знаходиться трамвайна зупинка Aksaray. Звідси можна легко дістатися до історичного району Султанахмет з собором Святої Софії, палацом Топкапи і Блакитною мечеттю.

Аеропорт: Istanbul Airport - 32.7 км


Переваги

  • Безкоштовне паркування
  • Безкоштовний wi-fi

Типи номерів

Характеристика номерів:

Площа номера 14 кв. м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 2
  • балкон: так
  • кондиціонер
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • ванна / душ
  • біде
  • туалет
  • капці
  • халат
  • рушники
  • фен
  • праска, дошка для прасування
  • туалетні засоби
  • мінібар
  • телефон
  • холодильник
  • чайник
  • мікрохвильова піч
  • кава-машина
  • сейф у номері
  • письмовий стіл
  • шафа
  • опалення
  • TБ: канали, супутникове

Спеціальні послуги:

прибирання номера щодня

послуга wake-up

Характеристика номерів:

Площа номера 45 кв. м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 4
  • балкон: так
  • кондиціонер
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • ванна / душ
  • біде
  • туалет
  • капці
  • халат
  • рушники
  • фен
  • праска, дошка для прасування
  • туалетні засоби
  • мінібар
  • телефон
  • холодильник
  • чайник
  • мікрохвильова піч
  • кава-машина
  • сейф у номері
  • письмовий стіл
  • шафа
  • вітальня
  • опалення
  • TБ: канали, супутникове

Спеціальні послуги:

прибирання номера щодня

послуга wake-up


Інфраструктура та послуги

  • ресторан
  • бар
  • wi-fi: безкоштовно
  • wi-fi у лобі: безкоштовно
  • оренда автомобіля
  • банкомат
  • кімната для зберігання багажу
  • консьєрж
  • ліфт
  • обмін валют
  • оплата кредитною карткою
  • пральня: за додаткову плату
  • продаж квитків
  • сейф
  • послуги з прасування одягу
  • хімчистка: за додаткову плату
  • факс / ксерокс / принтер
  • екскурсійні програми
  • Трансфер від/до аеропорту (платно)
  • Номери для некурців
  • автостоянка: платно
  • конференц-зала: платно
  • міні-маркет (на території)
  • перукарня/салон краси
  • доставка їжі та напоїв у номер

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

timdm2018

Плохой менеджмент. Забронювали номер делюкс, але нас заселили в стандартний номер, пояснивши це тим, що всі номери делюкс зайняті. Персональну разницу в цене вернуть відмовился. Персонал сказав, що такі питання вирішує тільки директор. Подзвонили директору, директор відповів, що він плює і якщо нам що-то не подобається, ми можемо знайти інший готель, але гроші за бронювання нам не повернуті, т.к. тариф безвозвратный. Показати ще

Игорь В

Відзивний і службовий персонал. Большой плюс (мнение женщины) - унитаз, совмещенный с биде. Ежедневная уборка номера. Неплохой вид из окна (верхние этажи и если окна выходят во двор). Наличие собственного бесплатного охраняемого паркинга (если на своей машине). Співробітник готелю готовий у будь-який момент надати допомогу з доставкою багажу в номер і навпаки (за мінімальні чаєві). Якщо вікна виходять у двір, то в номері буде дуже тихо. Но в п'ять утра начинается призыв к молитве (а мечетей навколо дуже багато і ближайшая практично на сусідній вулиці), так що якщо хочете виспатися, вікна на ніч краще не відкривати). Единственный плюс в завтраке - йогурт и варенье собственного приготовления. Є російські канали в кабельному ТБ. В номері є сейф, тапочки для гостей. Не сподобалось: Завтрак на три з мінусом - однообразний, безвкусний, гарячого практично немає - отримають нарізані пресні сосиски, плаваючі в томатному соусі і відворотний омлет. Нарізка - по одному виду самого дешевого сиру і одного виду несъедобной колбасы. Якщо хочете по-людськи нормально поесть - вийдіть з готелю, поверніть направо, підніміться вгору по вулиці і поверніте направо на першому перекрестку. Слева в 50-60 метрах буде заведення "Фуркан Донер" (справа від магазину медичної техніки з манекеном в памперсі). Обід від пузи на двох з першими і другими стравами обійдеться приблизно в 20-25 лір (350-400 рублів). Wi-Fi майже відсутній. Скорості майже ніякої, а якість зв'язку - одно ділення на шкалі. В номере очень плохое освещение. В світильниках стоять енергозберігаючі лампи, но не настолько же!!! Потолочный світильник в нашому номері висел на проводах, так, що приходилось його обходити, щоб не чіплятися головою. Постельное белье стиранное, но в пятнах. Ліфт готелю, призначений для четверих, лише вміщує двох. Крім того - двері ліфта при відкриванні укладаються всередину, як в автобусі. С багажом в него не войти. Показати ще

racoon80

Самое главное разочарование - это маленькие трехместные номера, около 17 кв. м. Входишь в номер и упираешься в кровать, развернуться вообще нигде. В номері невелика шафа тільки з парою вешалок, полочки відсутні, замість них - стоїть сейф. Вещи повесить практично некуда, зимою весь одяг ми складали просто на чемодан на полу. Ванна крошечная, до неприличия. Есть балкон, но дверь не открывалась, т к была заставлена кровать. Завтрак дуже скудный, єда швидко заканчується. Персонал вежливий, но питання не вирішують. Розташування готелю на троєчку, звичайно, біля станції метро та зупинка трамвая, але до центру далеко. За такі гроші можна знайти готель і краще і ближче до історичної частини міста. Показати ще