Агентам

Al Farej Hotel

Дубай - Дейра

Al Farej Hotel Al Farej Hotel 3

ОАЕ, Дубай - Дейра

10 7 66

На основании рейтинга Tripadvisor

71%

Готель розташований в місті Дубаї, в 1,1 км від торгового центру Twin Towers. Відстань до міжнародного аеропорту Дубая складає 6 км.

Tel: +971 (0)4 2900 600
Fax: +971 (0)4 2900 666

Загальна інформація

К-ть номерів
96

Розташування

Міський готель

1,2 км від торгового центру Al Ghurair і в 6 км від торгового комплексу Al Bustan. 6 км від міжнародного аеропорту Дубая.

Відстань до найближчого аеропорту: 6 км

Найближчий ТЦ: Twin Towers, 1.1 км; Al Ghurair, 1.2 км


Типи номерів

  • кондиціонер
  • туалет
  • капці
  • фен
  • косметичні засоби
  • набір для кави і чаю
  • TБ: супутникове

Інфраструктура та послуги

  • wi-fi: безкоштовно
  • банкетна зала
  • консьєрж
  • конференц-зала
  • ліфт
  • обмін валют
  • оплата кредитною карткою
  • хімчистка
  • умови для інвалідів
  • номери для некурців

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

Zarina U

Заїхали з подругою на 3 ночі. Номер симпатичний, просторний. Є мило, гель для душа, шампунь, чайник і кофе з чаєм. Все це пополняется каждый день, во время уборки) Персонал очень отзывчивый. На рецепшене молодой человек прекрасно говорит по-русски, все наши вопросы решались в течение 5 минут) До метро 15-20 хвилин шли, а до 8 автобуса, який їде по всій лінії берега, - хвилин 15. Отель довольны, рекомендуем. Показати ще

Сергей Х

Коли нас везе трансфер в цей готель, я сперва прийшов в униніе. Готель розташований в тому пакистанському кварталі, що віддали від метро і торгових центрів. Но позже обжился - 15 минут пешком до насер сквера и только же до аль гурейры - небольшой (по дубайским меркам) молл. Дуже привітливий персонал, тому що в пакистанських закусочних пробував настоящую східну кухню. деякі страви дуже смачні, деякі - так собі. но в целом дешевле чем брендовый фастфуд. В готелі є чайник, чай і кофе - безкоштовно. Показати ще

Anastasia K

Отель сам неплохой, особенно если только ночевать! номера не старые, кровать удобная, душ впорядке! Завтраки краще не брати, дуже невкусно і запах неприємний у їжі! Расположение отеля отдельная тема! знаходиться посеред вулиці де живуть і працюють тільки Індуси! до метро далеко, ми їздили тільки на таксі Показати ще