Короткий описРозкішний Grand Hyatt Amman розташований в самому центрі ділового району Аммана. Чудові номери оформлені в сучасному стилі.Додаткова інформаціяА для тих, хто віддає перевагу відпочинок класу VIP, передбачені спеціальні клубні номери. Їх гості користуються особливими привілеями: щодня для вас буде сервірований сніданок і вечірній коктейль в клубному салоні.Загальна кількість номерів у готелі361 номерТипи номерівGrand king room: спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душовою кабіною.
Grand queen room: аналогічний номеру категорії Grand king room, але має ліжко queen-size.
Grand twin room: аналогічний номеру категорії Grand king room, але має два окремі ліжка.
Grand deluxe king room: тераса, спальня з ліжком king-size або queen-size, ванна кімната з душовою кабіною.
Grand deluxe twin room: аналогічний номеру категорії Grand deluxe king room, але має два окремі ліжка.
Club king room: спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душовою кабіною. Для гостей даних номерів передбачені особливі клубні привілеї.
Club queen room: аналогічний номеру категорії Club king room, але має ліжко queen-size.
Club twin room: аналогічний номеру категорії Club king room, але має два окремі ліжка.
Grand king suite (72 кв. м): вітальня, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з гидромассажной ванною і душовою кабіною, гостьова ванна кімната. Вид на басейн і мечеть або на Старе місто.
Grand executive suite (104 кв. м): вітальня з їдальнею зоною, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з гидромассажной ванною і душовою кабіною. Додатково: DVD-плеєр, стереосистема. Вид на басейн і мечеть або на Старе місто.
Royal queen suite (132 кв. м): вітальня з їдальнею зоною, міні-кухня, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з гидромассажной ванною і душовою кабіною, гостьова ванна кімната. Додатково: DVD-плеєр, стереосистема. Розташований на верхньому поверсі. Вид на місто і мечеть.
Royal king suite (240 кв. м): тераса (30 кв. м), вітальня з їдальнею зоною, міні-кухня, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з гидромассажной ванною і душовою кабіною, гостьова ванна кімната. Додатково: DVD-плеєр, стереосистема. Вид на місто і мечеть.
Grand royal suite (382 кв. м): тераса (107 кв. м), вітальня з їдальнею зоною, міні-кухня, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з гидромассажной ванною і душовою кабіною, гостьова ванна кімната, парна. Додатково: DVD-плеєр, стереосистема, факс, телефон. Послуги персонального консьєржа. Вид на місто і мечеть.Найближчий аеропортУ 30 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту АмманаНайближчий місто / курортний центрУ 5 хвилинах їзди від центру АмманаВид з номераЗ вікон відкриваються види на мечеть, Старе місто і басейнКоментарі
32 North – ресторан. Великий вибір страв з риби та морепродуктів. «Відкрита» кухня. Відкритий для сніданків з 06:00 до 10:30 (по п'ятницях – до 11:00), обідів з 13:00 до 15:30 і вечерь з 19:00 до 23:00.
L Incontro – італійський ресторан. Має терасу на відкритому повітрі. Відкритий для обідів з 12:30 до 15:30 і вечерь з 19:00 до 23:00.
Indochine – ресторан в'єтнамської кухні. Має «відкриту» кухню. Відкритий для вечерь з 18:30 до 23:30.
The Grand Deli – кафе. Салати, сендвічі, домашня випічка, тістечка. Є відкрита тераса. Відкрито з 10:00 до 22:00.
Jj's – бар. Великий вибір напоїв. Є танцпол. Відкритий з понеділка по суботу з 22:00 до ранку.
The Terrace – бар на терасі. Свіжовичавлені соки, холодний чай, коктейлі, закуски. Відкритий у високий сезон з 16:00 до 01:00.
The Lounge – салон у фойє. Великий вибір чаю, кави, коктейлів та інших напоїв. Закуски. Відкритий з 07:00 до 01:00. Післяобідній чаювання сервіруються з 15:30 до 19:00
Розташування пляжуУ 30 хвилинах їзди до Мертвого моряКоментаріГрязьові обгортання, стоунтерапія, ароматерапія