• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

ПЛР-тестування для туристів Join UP!

Для туристів, які бронюють пакетні тури Join UP!, ми пропонуємо комфортні умови здачі обов’язкових для виїзду за кордон та в’їзду в Україну тестів (методом ПЛР та антиген-тестів), якщо такі передбачені правилами за вибраним для подорожі напрямком.

ПЛР-ТЕСТ АБО АНТИГЕН-ТЕСТ ДЛЯ В’ЇЗДУ ДО КРАЇНИ ВІДПОЧИНКУ

ПЛР-ТЕСТ АБО АНТИГЕН-ТЕСТ ДЛЯ В’ЇЗДУ В УКРАЇНУ З-ЗА КОРДОНУ

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 787 від 28 липня 2021 року, починаючи з 5 серпня громадяни України та іноземці, які перетинають державний кордон країни, підлягають 10-денній самоізоляції/обсервації.

Самоізоляція/обсервація не застосовується або припиняється достроково в разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 (методом ПЛР або антиген-тест), зробленого або протягом 72 годин після перетину державного кордону, або не більше ніж за 72 години до перетину державного кордону.

Для громадян, які здійснили перетин державного кордону та прибули з Росії, Індії та перебували на їх території більше ніж сім днів протягом останніх 14 днів, строк самоізоляції становить 14 днів, вона розпочинається з моменту перетину державного кордону та не може бути припинена достроково.

У разі настання іншого рівня епідемічної небезпеки умови в’їзду для українців та іноземців можуть змінюватися.

Тестування після повернення в Україну для громадян України

Тестування для в’їзду в Україну для іноземців

Іноземцям, які хочуть в’їхати в Україну або їдуть транзитом, потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування від COVID-19, який діє на весь термін перебування в Україні, та негативний ПЛР-тест чи антиген-тест, зроблені протягом 72 годин до перетину державного кордону, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, внесеними ВООЗ до переліку дозволених чи відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію від COVID-19 або про взаємне визнання COVID-сертифікатів. З вичерпними умовами та винятками можна ознайомитися за посиланням.*Ціна актуальна на дату публікації і може змінюватися
**Туроператор Join UP! не несе відповідальності за своєчасну видачу довідки з результатами ПЛР-тестування