• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

COVID-19: правила в'їзду в країни та території

Звертаємо вашу увагу, що правила в’їзду до країн динамічні та можуть змінюватися. Рекомендуємо перевіряти їхню актуальність тут.
Країна Умови в’їзду Додаткова інформація
Болгарія Усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Республіки Болгарія скасовані
Греція Для громадян України, які в’їжджають до Греції, знято зобов’язання надавати підтверджуючий документ з інформацією про COVID-19 (сертифікат про вакцинацію, одужання від коронавірусної інфекції, тест)
Єгипет З 17.06.2022 Єгипет знімає обмеження для в’їзду в країну, пов’язані з COVID-19.
Тепер не потрібно надавати довідки про вакцинацію \ ПЛР тести, так само не потрібно заповнення додаткових анкет.
Кіпр Для громадян України обмеження пов’язані з COVID-19 відсутні.
Туреччина З 01.06.2022 Туреччина зняла обмеження на в’їзд. Надавати сертифікат про вакцинацію, ПЛР-тест або антиген-тест більше не треба.
Чорногорія Усі мандрівники, які прибувають до Чорногорії, незалежно від країни їх походження, більше не зобов’язані надавати діючу довідку про вакцинацію або одужання від COVID-19, або свідоцтво про негативний результат тесту на атипову пневмонію. Інфекція CoV-2 (ПЛР або експрес тест на антиген). Під час перебування в Чорногорії іноземні гості повинні дотримуватися всіх заходів, які застосовуються до громадян країни. Зокрема, маски залишаються обов’язковими у приміщенні та у громадському транспорті. Маску рекомендується носити у всіх тих місцях, де неможливо дотримуватися соціальної дистанції і тим, хто не має повної вакцинації.

* Ціна актуальна на дату публікації та може змінюватися