• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

COVID-19: правила в'їзду до країн та на території

Звертаємо вашу увагу, що правила в’їзду до країн динамічні та можуть змінюватися. Рекомендуємо перевіряти їхню актуальність тут.
Країна Умови в’їзду Додаткова інформація
Албанія З 1 травня 2022 року скасовані пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Албанії.
Болгарія Усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Республіки Болгарія скасовані.
Греція Для громадян України, які в’їжджають до Греції, знято зобов’язання надавати підтверджувальний документ з інформацією про COVID-19 (сертифікат про вакцинацію, одужання від коронавірусної інфекції, тест).
Домінікана 23.04.2022 усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Домініканської Республіки скасовані.
Єгипет З 17.06.2022 Єгипет знімає обмеження для в’їзду до країни, пов’язані з COVID-19.
Тепер не потрібно надавати довідки про вакцинацію / результати ПЛР-тестів, так само не потрібно заповнення додаткових анкет.
Іспанія 21.10.2022 усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Іспанії скасовані.
Мальдіви Надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я у зв’язку з пандемією Covid-19 було скасовано 13 березня 2022 року. Важливі зауваження:
— усі міжнародні мандрівники повинні заповнити форму «Заяви мандрівника» протягом 96 годин до моменту прибуття/від’їзду;
— для всіх мандрівників, які приїжджають і від’їжджають, результат ПЛР-тесту не є обов’язковим. Це також стосується і нещеплених мандрівників.
ОАЕ Всі вимоги до в’їзду та запобіжні заходи, пов’язані з COVID-19, для пасажирів, що прямують до Дубаї, з нього або через Дубай, були скасовані.
Португалія 05.07.2022 усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Португалії скасовані..
Таїланд З 1 жовтня 2022 року у Таїланді більше не діють Covid-обмеження.. З 11 січня 2023 року пасажири, які прибувають з Китаю (Народної Республіки) чи Індії, повинні мати страховку для покриття витрат на COVID-19 (мінімальна сума покриття становить 10 000 доларів США). Страховка повинна покривати тривалість перебування в Таїланді плюс 7 днів. Страховку також можна придбати після прибуття.
Це не стосується:
— громадян Таїланду;
— пасажирів з дипломатичним або службовим паспортом.
Танзанія
(о. Занзібар)
З 1.02.2023 року, на о. Занзібар було знято всі ковідні обмеження на в’їзд. Пред’являти сертифікат про вакцинацію, результат ПЛР-тесту та заповнювати анкети більше не потрібно. Тим не менш, з метою безпеки, туристів у будь-який час можуть попросити провести безкоштовний експрес тест на антиген Covid-19 в аеропорту.
Туреччина З 01.06.2022 Туреччина зняла обмеження на в’їзд. Надавати сертифікат про вакцинацію, результат ПЛР-тесту або антиген-тесту більше не треба.
Туніс З 1 грудня 2022 року усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Тунісу скасовані.
 Чехія Усі пов’язані з COVID-19 обмеження на в’їзд до Чеської Республіки скасовані.
Чорногорія Усі мандрівники, які прибувають до Чорногорії, незалежно від країни їхнього походження, більше не зобов’язані надавати чинну довідку про вакцинацію чи одужання від COVID-19 або свідоцтво про негативний результат тесту на атипову пневмонію. Інфекція CoV-2 (ПЛР або експрес-тест на антиген). Під час перебування в Чорногорії іноземні гості повинні дотримуватися всіх заходів, які застосовуються до громадян країни. Зокрема, маски залишаються обов’язковими у приміщенні та у громадському транспорті. Маску рекомендується носити у всіх тих місцях, де неможливо дотримуватися соціальної дистанції, і тим, хто не має повної вакцинації.
Шрі-Ланка – Вимога щодо необхідності пред’явлення сертифіката про вакцинацію проти COVID-19 будь-якою особою, що прибуває у Шрі-Ланку через будь-який аеропорт або морський порт, скасовується.
– Також скасовується вимога пред’являти негативний результат тесту на COVID-19 (PCR/RAT) перед посадкою або після прибуття будь-якою особою, яка прибуває у Шрі-Ланку через будь-який аеропорт або морський порт.
– Якщо іноземні громадяни/туристи заразяться COVID-19 після прибуття у Шрі-Ланку, вони повинні ізолюватися на 7 днів у приватній лікарні/готелі/за місцем проживання. Витрати на лікування/ізоляцію несуть іноземні громадяни/туристи.
– Вищезазначені заходи застосовуватимуться незалежно від інших директив, що були викладені у будь-яких попередніх інструкціях/листах/циркулярах, виданих Генеральним директором Служби охорони здоров’я.
Ці правила поширюються на осіб, що прибувають у Шрі-Ланку через аеропорти або морські порти з 00:00 7 грудня 2022 року, а також осіб, які вже прибули до країни.

* Ціна актуальна на дату публікації та може змінюватися