• USD/UAH 28.5615.08.2020EUR/UAH 33.515.08.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Туристам Join UP! робитимуть ПЛР-тестування безкоштовно*. ОНОВЛЕНО 14.08.20

Скористатися послугою безкоштовно* зможуть ті, хто придбає тур починаючи з моменту публікації новини на сайті joinup.ua.

Посткарантинний туризм — випробування на гнучкість і адаптацію.

Кордони залишаються відкритими, на курортах від Covid-19 відпочиваючих продовжують захищати нововведені правила безпеки. Однак після повернення з країн «червоної» зони додому потрібно або відправлятися на 14-денну самоізоляцію під контролем додатку «Дій вдома»/обсервацію, або робити ПЛР-тестування власним коштом 1. Транзитне перебування в Україні без самоізоляції та здачі тесту можливе до 48 годин, за інформацією на visitukraine.today.

Ми надаємо нашим туристам можливість проходити ПЛР-тестування безкоштовно* після прибуття з відпочинку до аеропорту з країни, яка буде знаходитися у «червоній» зоні. Послуга доступна за умови покупки повного пакетного тура починаючи з моменту публікації новини на сайті joinup.ua 2.

Як буде організовано проходження тестування***

Після прибуття до аеропорту турист має встановити додаток «Дій вдома», вказавши свій контактний номер та місце проходження самоізоляції. Для здачі ПЛР-тесту пасажири матимуть різні опції залежно від аеропорту прибуття в Україні.

Запоріжжя

Під кожен рейс з туристами Join UP! до аеропорту «Запоріжжя» приїздитиме мобільна лабораторія.

Київ 3

Пасажири після прибуття до терміналу «D» аеропорту «Бориспіль» можуть здати тест на другому поверсі термінала в лабораторії «Пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19». Відеоінструкція допоможе зорієнтуватися на місці і дістатися лабораторії.

Львів 3

Під кожен рейс з туристами Join UP! до аеропорту «Львів» приїздитиме мобільна лабораторія. Послуга доступна за умови покупки повного пакетного тура починаючи з 24.07.2020.

Харків 3

Під кожен рейс з туристами Join UP! до аеропорту «Харків» приїздитиме мобільна лабораторія. Послуга доступна за умови покупки повного пакетного тура починаючи з 24.07.2020.


Під час тестування необхідно буде надати представникам лабораторії номер телефона, підв’язаний до додатку «Дій вдома», та заповнити інформовану згоду на опрацювання даних.

Після здачі тесту слід вирушити до місця самоізоляції та позначити у додатку про факт прибуття на місце. Результат тесту буде готовий протягом 24-48 годин. Працівники лабораторії самостійно передають інформацію про результат тесту до електронної системи Центра громадського здоров’я, вказавши номер телефона туриста, підв’язаний до додатку «Дій вдома».

Самоізоляція у додатку відміниться автоматично, якщо результат тестування буде негативним.

Що треба зробити, щоб скористатися послугою безкоштовного* ПЛР-тестування

Послуга безкоштовного* ПЛР-тестування буде доступна туристам, які придбають пакетний тур до країни з «червоної» зони починаючи з моменту публікації новини на сайті joinup.ua.

Послуга додана до пакетного тура**.

Туристи, які вже мають туристичний пакет, мають дві опції:

  • можуть додати послугу до свого пакетного тура не пізніше ніж за два дні до дати зворотного рейсу за заявкою 4. Для цього треба звернутися до свого турагента, вартість послуги становитиме 799 грн для всіх регіонів, крім Харкова. Для Харкова вартість послуги — 900 грн 5.
  • можуть оплатити ПЛР-тестування на місці перед здачею тесту. Вартість послуги — згідно з тарифами компаній-партнерів 5. Київ — 1100 грн, Львів — 1500 грн Харків — 1800 грн. 6
    Зараз ця опція доступна всім туристам, крім тих, які прилітають до аеропорту «Запоріжжя» 4.

За уточненнями та додатковими роз’ясненнями просимо туристів звертатися до своїх турагентів.

*За умови покупки повного пакетного тура за напрямками Єгипет, Албанія, Чорногорія. Період бронювання — починаючи з моменту публікації новини на сайті joinup.ua. Для Болгарії — авіатури на бронювання, створені з 22.07.20 6. Для ОАЕ — авіатури зі SkyUp на бронювання, створені з 14.08.20 7.Послуга ПЛР-тестування додана як послуга до нового бронювання
**Туроператор Join UP!  залишає за собою право в майбутньому змінити умови ПЛР-тестування туристів, про що повідомлять додатково
***Наразі проходження ПЛР-тестування доступне після прибуття до аеропортів «Бориспіль», «Запоріжжя», «Львів» та Харків»


Оновлення від 28.07.20: встановлення додатку «Дій Вдома» обов’язково перевіряється для осіб від 14 років, для решти — за наявності.
Оновлення від 22.07.20
Інформація додана та оновлена 24.07.20. Інформація для Києва оновлена 10.08.20
4 Інформація додана 15.07.20
Інформація додана 27.07.20
Інформація додана 28.07.20
Інформація додана 14.08.20