• USD/UAH 29.3923.09.2020EUR/UAH 34.3123.09.2020
  • [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Східна казка кличе: восени Join UP! починає тури в Дубай. ОНОВЛЕНО 18.09.20

Якщо хочеться моря, екзотики, шопінгу і активного відпочинку одночасно — треба їхати в Дубай. Перші туристи Join UP! відправляться до емірату вже 26 вересня з Києва. А у жовтні стартують тури зі Львова і Харкова. Літати будемо на крилах SkyUp. Ціни на відпочинок на одну людину починаються від 9 348 грн**.

З 1 серпня для в’їзду в Дубай потрібно надати негативний результат ПЛР-тестування, зробленого не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ (правило не поширюється на дітей до 12 років і людей з обмеженими можливостями середнього і тяжкого ступеня)1, та поліс медичного страхування, що покриває можливі витрати, пов’язані з лікуванням Covid-19 на території ОАЕ. Детальніше про правила в’їзду та відпочинок у Дубаї — у пам’ятці для туриста.

ПЛР-тестування за спецціною для туристів Join UP!2

Необхідне для в’їзду в Дубай ПЛР-тестування можна робити в одній з рекомендованих в Україні та ОАЕ клінік, або обрати одну з переліку лабораторій-партнерів Join UP!, з якими ми домовилися про спецціни на тестування для наших туристів.

За умови бронювання пакетного тура або авіаквитка на рейси авіакомпанії SkyUp Airlines ПЛР-тестування можна зробити в одній з лабораторій наших партнерів згідно зі вказаним графіком для міст і днів*** вильоту:

Як скористатися послугою ПЛР-тестування3

Послугу можна додати під час бронювання пакетного тура. А якщо тур вже заброньовано, Агент має написати повідомлення у заявці на Відділ бронювання з проханням додати ПЛР-тестування для в’їзду в ОАЕ. Вартість послуги для всіх заявок — $29****

Після бронювання в особистому кабінеті необхідно завантажити анкету та форму згоди на ПЛР-тестування і заповнити для надання разом із закордонним паспортом (необхідний для видачі довідки англійською мовою*****) під час забору матеріалу для тестування.

У послузі тестування місцем його проведення може бути лише вказане місто вильоту (наприклад, якщо виліт з Києва, то здача тесту у Києві тощо). Зробити послугу доступною для інших міст немає можливості, однак туристи з інших міст можуть робити ПЛР-тести за спецціною в перерахованих лабораторіях-партнерах.

Як підготуватися до ПЛР-тестування4

Не рекомендується перед процедурою забору матеріалу для ПЛР-тестування:

 • за 3-4 години вживати їжу, пити, чистити зуби, полоскати рот/горло, жувати жувальну гумку, курити
 • за 6 годин використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки і препарати для розсмоктування
 • безпосередньо перед забором матеріалу використовувати пастилки для освіження дихання

Графік перельотів та умови турів

Київ, Харків, Львів — менше 6 годин, і ви вже в столиці шопінгу і розваг на Близькому Сході.

Стартуємо 25 вересня:

 • Київ — Дубай — Київ

Спочатку двічі на тиждень — по середах і суботах. Частота рейсів за маршрутом буде поступово додаватися, і вже з 25 жовтня рейси виконуватимуться 5 разів на тиждень — по понеділках, середах, четвергах, суботах і неділях.

Стартуємо 24 жовтня:

 • Львів — Дубай — Львів: по середах і суботах
 • Харків — Дубай — Харків: по середах і суботах

Детальніше про розклад рейсів — у публікації.

Тривалість пакетного тура — від 3 ночей. Ціни на одну людину стартують від 9 348 грн.

До пакетного тура входить: авіапереліт і трансфер в обидві сторони, проживання і харчування на вибір, поліс медичного страхування.

У літаку

Харчування і відпочинок

Пасажири можуть придбати гаряче харчування і алкогольні/безалкогольні напої. Зробити передзамовлення меню можна не пізніше ніж за 32 години до вильоту за посиланням. Більше дізнатися про харчування на борту SkyUp — у новині.

Більше про оновлені правила поведінки в аеропорту та під час перельоту можна дізнатися тут.

Багаж

Пасажири зможуть перевозити багаж вагою до 23 кг та одну одиницю ручної поклажі розміром не більше ніж 55х40х20 см (сума параметрів 115 см) та вагою не більше ніж 7 кг.

Готель

В Дубаї строго контролюється дотримання дистанції, носіння маски, в місцях скупчення людей вимірюється температура. Готелі, які відкриваються для туристів, так само, як і торгові центри, пам’ятки і точки громадського харчування, проходять програму сертифікації щодо дотримання вимог і стандартів безпеки. Зони загального користування у готелях регулярно дезінфікуються.

Завдяки впровадженню і невідступному дотриманню одних з найсуворіших превентивних заходів безпеки для захисту жителів і гостей країни, Всесвітня рада з туризму та подорожей визнала Дубай безпечним напрямком для туризму.

З рекомендованими* туроператором готелями з кращою ціновою пропозицією можна ознайомитися у розділі «Готелі».

Нагадуємо всім нашим туристам, під час придбання пакетного тура та щонайменше за тиждень до вильоту уточнюйте у свого турагента актуальну інформацію щодо вимог та умов перебування у країні відпочинку і повернення звідти до України.

1Інформація додана 18.09.20
2Інформація додана 18.09.20
3Інформація додана 18.09.20
4Інформація додана 18.09.20
5Інформація оновлена 18.09.20

 *Готелі з кращою ціновою пропозицією

**Ціна актуальна на момент публікації і може змінюватися
***Графік здачі тестів у дні, які припадають на офіційні свята в Україні, необхідно уточнювати у Відділі бронювання або у свого Куратора
****Ціна актуальна на дату публікації. Вона може змінюватися відповідно до комерційного курсу туроператора на момент оплати пакетного тура
*****Туроператор Join UP! не несе відповідальності за своєчасну видачу довідки з результатами ПЛР-тестування