• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Join UP! запускає польотну програму з Полтави до Єгипту та Туреччини

м.Київ
21.02.2019

Туроператор Join UP! підписав меморандуми про співпрацю з Полтавською ОДА та аеропортом «Полтава»

26 березня стартує польотна програма Join UP! до Єгипту та Туреччини з Полтави

20 лютого 2019 року в межах стратегії розвитку регіональної польотної програми компанія Join UP! підписала з Полтавською ОДА та аеропортом «Полтава» меморандуми про налагодження співпраці у галузі міжнародного туризму та авіації. У документі сторони зазначили, що мають спільні цілі збільшити обсяг польотів, які виконуються з аеропорту «Полтава», встановити оптимальну вартість польотів до країн масового туризму (Єгипет, Туреччина тощо) та підвисити рівень обслуговування туристів.

Перший рейс з польотної програми Join UP! відбудеться 26 березня за маршрутом Полтава – Шарм-ель-Шейх – Полтава. Більшу частину місць вже продано.

У період з 26 березня по 25 травня 2019 року рейси Полтава – Шарм-ель-Шейх – Полтава будуть здійснюватися щотижня, у вівторок. Починаючи з 3 червня і до 28 жовтня 2019 року кількість рейсів буде збільшено до двох щотижня – по четвергах та понеділках.

Польотна програма Полтава – Анталія (Туреччина) – Полтава розпочнеться з початку травня. З 2 травня по 6 жовтня 2019 буде здійснюватися один рейс щотижня – у четвер. З перших чисел червня кількість вильотів також збільшиться – рейси будуть виконуватися два рази на тиждень – у четвер та неділю.

«Мета Join UP! – зробити подорожі доступними для всіх українців. Ми хочемо, щоб українці стали подорожуючою нацією. І розвиток польотних програм з регіонів і, як наслідок, відновлення роботи регіональних аеропортів – важливі кроки в цьому напрямку.

Аеропорт «Полтава» отримав статус міжнародного і вже влітку буде обслуговувати чотири постійних міжнародних рейси. Я впевнений, що це тільки початок. Ми в Join UP пишаємося тим, що робимо свій внесок у розвиток вітчизняної інфраструктури подорожей», — прокоментував подію Дмитро Сєроухов, генеральний директор компанії Join UP!

Рейси будуть виконуватися на крилах авіакомпанії SkyUp Airlines повітряними суднами Boeing-737 пасажиромісткістю від 139 до 189 осіб. Орієнтовний час вильоту до Анталії – 12:00, орієнтовний час вильоту до Шарм-ель-Шейха – 16:00.

Продаж квитків вже відкрито онлайн на сайті Join UP! через всіх турагентів полтавської області, з якими працює туроператор.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА, зазначив, що відкриття аеропорту «Полтава» та запуск польотної програми – пріоритетні питання для регіону, які після 20 років вдалося зрушити з місця. Це дозволить полтавчанам комфортно подорожувати, а головне, збільшить економічну та інвестиційну привабливість регіону.