• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Join UP! оновив правила компенсації за ПЛР-тестування для в’їзду в Єгипет. ОНОВЛЕННЯ 21.12.20

Із запровадженням обов’язкового ПЛР-тестування для в’їзду в Єгипет Join UP! готовий компенсувати витрати на тест у розмірі $30 на людину починаючи з 2 вересня.

Нагадуємо, тестування є обов’язковим для всіх віком від 6 років. Раніше ми вже публікували умови компенсації вартості ПЛР-тестування. Наразі нам вдалося досягнути з єгипетськими партнерами нових домовленостей, і з 2 вересня чинними будуть нові умови компенсації, викладені нижче.

Турист самостійно обирає вартість пакетного туру — з компенсацією чи без

Починаючи з 2 вересня під час бронювання пакетного туру турист зможе обрати один з двох варіантів:

 • Пакетний тур за спецціною — зі знижкою на ПЛР-тестування. Це означає, що вартість туру зменшується на  суму компенсації витрат на ПЛР-тестування з розрахунку $30 на одну людину віком від 6 років*. Важливо! У разі скасування обов’язкового ПЛР-тестування до настання дати вильоту, на яку буде заброньовано тур, туристові треба буде доплатити турагентству суму у розмірі розрахованої попередньо компенсації за ПЛР-тестування.
 • Пакетний тур за стандартною ціною — без знижки у розмірі компенсації за ПЛР-тестування. У разі вибору цієї опції турист робить обов’язкове ПЛР-тестування власним коштом, а у випадку скасування тесту — не робитиме жодних доплат турагентству.

Турист самостійно обирає, де здавати ПЛР-тест — в Україні чи в Єгипті

Туристи можуть обирати, де здавати тести:

 • Завчасно в Україні за цінами і графіками лабораторій чи медичних центрів, куди вони вирішать звернутися.
 • Або після прибуття до Єгипту в аеропорту з розрахунку $30 за людину — оплата здійснюється готівкою в аеропорту.

Вибір не залежить від того, яку цінову пропозицію обирає турист при покупці пакетного туру — з компенсацією вартості ПЛР-тестування чи без.

Правила ПЛР-тестування в Україні

Туристам, які обирають здавати ПЛР-тест завчасно в Україні, потрібно дотримуватися наступних умов:

 • Для тестування можна обрати одну з рекомендованого МОЗ України переліку лабораторій або з переліку лабораторій-партнерів Join UP!, з якими ми домовилися про спецціни на тестування для наших туристів.2

Подробиці щодо умов та графіку здачі тестів — за посиланням

 • Від моменту забору матеріалу на тестування до прибуття до Єгипту має пройти не більше 72 годин.
 • Довідка про негативний результат тестування має бути видана англійською мовою. Обов’язково: надання оригіналу довідки з мокрою печаткою та QR-кодом. Вимога про обов’язкову наявність QR-коду на оригіналі тесту стає обов’язковою з 01.12.2020 року4. При цьому при зчитуванні QR-коду повинен відкриватися результат тестування туриста на офіційному сайті лабораторіі5.

Звертаємо увагу туристів, що туроператор Join UP! не несе відповідальності за проходження туристами контролю щодо ПЛР-тестування і контролю в аеропортах України з наданням довідок з результатами тестування. Рішення ухвалюють співробітники прикордонної служби, які здійснюють контроль.

Правила ПЛР-тестування в Єгипті

Туристам, які обирають здавати ПЛР-тест після прибуття до Єгипту в аеропорту, важливо знати:

 • ПЛР-тестування туристам робитимуть після прибуття до аеропорту і проходження формальностей. ВАЖЛИВО! Сплатити за тестування можна тільки готівкою через відсутність терміналів для безконтактної оплати. Разом з тим в терміналі аеропорту можна буде скористатися банкоматом для зняття з картки готівки у місцевій валюті в сумі, озвученій на місці за курсом на момент оплати.
 • Після здачі зразку для ПЛР-діагностики туристи відправляються груповим трансфером до свого готелю, заселяються і чекають на результати тестування.
 • Якщо турист отримує негативний результат, то продовжує свою відпустку у звичайному режимі, якщо позитивний — туриста ізолюють в окремий корпус/крило готелю для заражених Covid-19, де лікар здійснить повторний огляд для ухвалення рішення про госпіталізацію чи подальше лікування в умовах ізоляції в готелі.
 • У разі захворювання під час відпочинку лікування (і в лікарні, і в режимі ізоляції в готелі) здійснюються за рахунок Міністерства охорони здоров’я Єгипту. Обов’язково: потрібно зареєструвати страховий випадок у страховій компанії.
 • Після завершення лікування турист повторно здає ПЛР-тест. За рахунок страхової компанії тестування робиться не раніше ніж за 72 години до зворотного вильоту. Власним коштом тест можна зробити, не очікуючи зворотного вильоту (орієнтовна вартість — $130)3. Якщо результат негативний, турист може вирушати додому, якщо позитивний — продовжує лікування в режимі ізоляції в готелі за рахунок готелю.
 • Харчування під час лікування буде подаватися хворим прямо в номер. Туристам із позитивним результатом тесту заборонено користуватися територією та інфраструктурою готелю.3

Звертаємо увагу туристів: якщо через захворювання під час відпочинку вам доведеться пропустити свій зворотний рейс, квиток додому після завершення лікування доведеться купувати власним коштом. Разом з тим у вас залишається можливість звернутися до страхової компанії щодо отримання компенсації. Також нагадуємо, що можна завчасно застрахуватися від фінансових ризиків, пов’язаних зі скасуванням подорожі або зміною термінів поїздки, зокрема через Covid-19. Подробиці у публікації.

Правила організації ПЛР-тестування і компенсації за тести в Білорусі.1

Починаючи з 2 вересня турист може забронювати один з двох варіантів пакетного туру:

 • Пакетний тур за спецціною — зі знижкою на ПЛР-тестування, якщо турист обирає зробити тест після прильоту до Єгипту в аеропорту. У разі вибору цієї опції вартість туру зменшується на суму компенсації витрат на ПЛР-тестування з розрахунку $30 на одну людину віком від 6 років*. Важливо! У разі скасування обов’язкового ПЛР-тестування до настання дати вильоту, на яку буде заброньовано тур, туристові треба буде доплатити турагентству суму у розмірі попередньо розрахованої компенсації за ПЛР-тестування.
 • Пакетний тур за стандартною ціною — з послугою безкоштовного** ПЛР-тестування на території Білорусі. Важливо! Забронювати такий пакетний тур можна не пізніше ніж за 3 дні до дати вильоту. У разі скасування ПЛР-тестування компенсацій з боку турагентства або доплат з боку туриста не передбачено.

Як підготуватися до ПЛР-тестування

Перед тестуванням не рекомендовано:

 • за 3-4 години вживати їжу, пити, чистити зуби, полоскати рот/горло, жувати жувальну гумку, курити
 • за 6 годин використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки і препарати для розсмоктування
 • безпосередньо перед забором матеріалу використовувати пастилки для освіження дихання

1Інформація додана 03.09.2020
2Інформація додана 15.09.2020
3Інформація додана та оновлена 15.09.2020
4Інформація оновлена 16.12.2020
5Інформація додана 16.12.2020
6Інформація додана 21.12.2020

*У разі бронювання пакетного туру для відпочинку з дітьми коректна вартість туру розраховується після внесення дати народження дитини, якщо їй ще не виповнилося 6 років
**Безкоштовне тестування буде надане туристові тільки у разі вибору цієї додаткової послуги під час бронювання туру