• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Join UP! оновив правила компенсації за ПЛР-тестування для в’їзду в Єгипет. ОНОВЛЕННЯ 25.02.21

Із запровадженням обов’язкового ПЛР-тестування для в’їзду в Єгипет Join UP! готовий компенсувати витрати на тест у розмірі 881 UAH на людину починаючи з 2 вересня.

Нагадуємо, тестування є обов’язковим для всіх віком від 6 років. Раніше ми вже публікували умови компенсації вартості ПЛР-тестування. Наразі нам вдалося досягнути з єгипетськими партнерами нових домовленостей, і з 2 вересня чинними будуть нові умови компенсації, викладені нижче.

В усіх пакетних турах за спецціною — зі знижкою на ПЛР-тестування, які турист може замовити на сайті туроператора, врахована знижка на здачу тесту7. Це означає, що вартість турів зменшена на  суму компенсації витрат на ПЛР-тестування з розрахунку 881 UAH на одну людину віком від 6 років*. Важливо! У разі скасування обов’язкового ПЛР-тестування до настання дати вильоту, на яку буде заброньовано тур, туристові треба буде доплатити турагентству суму у розмірі розрахованої попередньо компенсації за ПЛР-тестування.

Турист самостійно обирає, де здавати ПЛР-тест — в Україні чи в Єгипті

Туристи можуть обирати, де здавати тести:

 • Завчасно в Україні за цінами і графіками лабораторій чи медичних центрів, куди вони вирішать звернутися.
 • Або після прибуття до Єгипту в аеропорту з розрахунку 881 UAH за людину — оплата здійснюється готівкою в аеропорту.

Правила ПЛР-тестування в Україні

Туристам, які обирають здавати ПЛР-тест завчасно в Україні, потрібно дотримуватися наступних умов:

 • Для тестування можна обрати одну з рекомендованого МОЗ України переліку лабораторій або з переліку лабораторій-партнерів Join UP!, з якими ми домовилися про спецціни на тестування для наших туристів.2

Подробиці щодо умов та графіку здачі тестів — за посиланням

 • Від моменту забору матеріалу на тестування до прибуття до Єгипту має пройти не більше 72 годин.
 • Довідка про негативний результат тестування має бути видана англійською мовою. Обов’язково: надання оригіналу довідки з мокрою печаткою та QR-кодом. Вимога про обов’язкову наявність QR-коду на оригіналі тесту стає обов’язковою з 01.12.2020 року4. При цьому при зчитуванні QR-коду повинен відкриватися результат тестування туриста на офіційному сайті лабораторіі5.

Звертаємо увагу туристів, що туроператор Join UP! не несе відповідальності за проходження туристами контролю щодо ПЛР-тестування і контролю в аеропортах України з наданням довідок з результатами тестування. Рішення ухвалюють співробітники прикордонної служби, які здійснюють контроль.

Правила ПЛР-тестування в Єгипті

Туристам, які обирають здавати ПЛР-тест після прибуття до Єгипту в аеропорту, важливо знати:

 • ПЛР-тестування туристам робитимуть після прибуття до аеропорту і проходження формальностей. ВАЖЛИВО! Сплатити за тестування можна тільки готівкою через відсутність терміналів для безконтактної оплати. Разом з тим в терміналі аеропорту можна буде скористатися банкоматом для зняття з картки готівки у місцевій валюті в сумі, озвученій на місці за курсом на момент оплати.
 • Після здачі зразку для ПЛР-діагностики туристи відправляються груповим трансфером до свого готелю, заселяються і чекають на результати тестування.
 • Якщо турист отримує негативний результат, то продовжує свою відпустку у звичайному режимі, якщо позитивний — туриста ізолюють в окремий корпус/крило готелю для заражених Covid-19, де лікар здійснить повторний огляд для ухвалення рішення про госпіталізацію чи подальше лікування в умовах ізоляції в готелі.
 • У разі захворювання під час відпочинку лікування (і в лікарні, і в режимі ізоляції в готелі) здійснюються за рахунок Міністерства охорони здоров’я Єгипту. Обов’язково: потрібно зареєструвати страховий випадок у страховій компанії.
 • Після завершення лікування турист повторно здає ПЛР-тест. За рахунок страхової компанії тестування робиться не раніше ніж за 72 години до зворотного вильоту. Власним коштом тест можна зробити, не очікуючи зворотного вильоту (орієнтовна вартість — $130)3. Якщо результат негативний, турист може вирушати додому, якщо позитивний — продовжує лікування в режимі ізоляції в готелі за рахунок готелю.
 • Харчування під час лікування буде подаватися хворим прямо в номер. Туристам із позитивним результатом тесту заборонено користуватися територією та інфраструктурою готелю.3

Звертаємо увагу туристів: якщо через захворювання під час відпочинку вам доведеться пропустити свій зворотний рейс, квиток додому після завершення лікування доведеться купувати власним коштом. Разом з тим у вас залишається можливість звернутися до страхової компанії щодо отримання компенсації. Також нагадуємо, що можна завчасно застрахуватися від фінансових ризиків, пов’язаних зі скасуванням подорожі або зміною термінів поїздки, зокрема через Covid-19. Подробиці у публікації.

Правила організації ПЛР-тестування і компенсації за тести в Білорусі.1

Починаючи з 25 лютого у пакетні тури з вильотом з Білорусі додана послуга ПЛР-тестування коштом туроператора. Агенту лише необхідно вибрати місто, в якому турист робитиме тест.

Якщо турист хоче відмовитись від цієї послуги, агент при бронюванні повинен вибрати  відмітку «самостійне тестування у Республіці Білорусь». У такому випадку туроператор компенсує витрати туриста на ПЛР-тестування, зменшивши вартість тура на суму знижки з розрахунку $30 на одну людину віком від 6 років*.

Важливо! Без надання негативного результату ПЛР-тестування туриста не зможуть прийняти на борт літака.

Як підготуватися до ПЛР-тестування

Перед тестуванням не рекомендовано:

 • за 3-4 години вживати їжу, пити, чистити зуби, полоскати рот/горло, жувати жувальну гумку, курити
 • за 6 годин використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки і препарати для розсмоктування
 • безпосередньо перед забором матеріалу використовувати пастилки для освіження дихання

1Інформація оновлена 25.02.2021
2Інформація додана 15.09.2020
3Інформація додана та оновлена 15.09.2020
4Інформація оновлена 16.12.2020
5Інформація додана 16.12.2020
6Інформація додана 21.12.2020
7Інформація додана 25.02.2021

*У разі бронювання пакетного туру для відпочинку з дітьми коректна вартість туру розраховується після внесення дати народження дитини, якщо їй ще не виповнилося 6 років
**Безкоштовне тестування буде надане туристові тільки у разі вибору цієї додаткової послуги під час бронювання туру