• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Join UP!: інформація про відмову вивозити українців з-за кордону — фейк

У медіаполі почала поширюватися новина про те, що туроператор Join UP! відмовився вивозити українців з-за кордону. Ця інформація не відповідає дійсності та офіційній інформації, опублікованій на сайті туроператора 13 березня.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 № 287-р «Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», туроператор Join UP! діє наступним чином:

  1. Станом на 15 березня за кордоном перебувають 14 220 туристів Join UP! — українців та громадян інших держав.
  2. До 15 березня 23:59 ми вивозимо з-за кордону туристів Join UP!, які є громадянами інших держав, щоб вони встигли повернутися в країни свого громадянства до закриття авіасполучення.
  3. У період з 13 по 16 березня ми не відправляємо туристів на відпочинок.
  4. Туристи з України, які відпочивають у Єгипті та мали повертатися 14-16 березня,  повернуться до України рейсами наступного тижня. Перебування цих туристів за кордоном подовжується за рахунок Join UP!.
  5. Туристи Join UP!, які відпочивали у готелях Reef Oasis Beach Resort 5* та Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*, наразі не вивозяться. Готелі закриті на карантин, туристам і персоналу заборонено його залишати.
  6. Українці, які не встигнуть повернутися до 16 березня 23:59, будуть вивозитися спеціальними рейсами. Зараз спільно з урядом здійснюється розробка плану евакуації.

Ситуація з поширенням коронавірусу нестандартна для всього світу і змушує країни вдаватися до нестандартних заходів, а туроператорів, турагентів та авіакомпанії — швидко реагувати на зміни та знаходити рішення для виконання своїх обов’язків.

Ми закликаємо зберігати спокій та запевняємо, що працюємо над тим, щоб якомога швидше та безпечно повернути всіх наших туристів додому.