• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

ПЛР-тестування для туристів Join UP!

Для туристів, які бронюють пакетні тури Join UP! в Єгипет, Болгарію, ОАЕ, Вірменію, Туреччину, на Шрі-Ланку та Мальдіви, ми пропонуємо комфортні умови для здачі обов’язкового для в’їзду ПЛР-тестування.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГОЮ ПЛР-ТЕСТУВАННЯ

Послугу можна додати під час бронювання пакетного тура. А якщо тур вже заброньовано, Агент має написати повідомлення у заявці на Відділ бронювання з проханням додати послугу ПЛР-тестування. Вартість послуги для всіх заявок — 731 UAH*.

Важливо! У послузі тестування місцем його проведення може бути вказане лише місто вильоту (наприклад, якщо виліт з Києва, то здача тесту у Києві тощо).

УМОВИ ТА ГРАФІК ПЛР-ТЕСТУВАННЯ ЗА МІСТОМ ВИЛЬОТУ

Київ і Львів  — медична лабораторія «Ескулаб» — обов’язковий попередній запис:

  • онлайн-форма для тих, хто додав послугу ПЛР-тестування до пакетного тура. Під час заповнення форми у пункті «Номер ваучера» просимо вірно вказувати ваш номер ваучера. Це допоможе швидко ідентифікувати ваш реєстраційний запис у пункті здачі ПЛР-тесту. Анкету/згоду на ПЛР-тестування, яка після реєстрації буде надіслана на вказану вами електронну пошту, роздруковувати не обов’язково, достатньо зберегти її в електронному вигляді.
  • онлайн-форма для тих, хто придбав пакетний тур без ПЛР-тестування

Харків — медичний центр «Діагностика плюс» — попереднього запису на тестування немає

Зробити послугу доступною для інших міст немає можливості, однак туристи з інших міст можуть робити ПЛР-тести за спецціною в перерахованих далі лабораторіях-партнерах.

ПЛР-ТЕСТУВАННЯ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ВІДПОЧИНКУ

Якщо на дату повернення в Україну країна відпочинку буде знаходитися у «червоній» зоні переліку МОЗ України, турист буде зобов’язаний відправитися на 14-денну самоізоляцію або здати ПЛР-тест для її дострокового припинення.

Туристи Join UP! так само зможуть, за бажання, зробити тест за спецціною в одній з лабораторій наших партнерів, вказаних у таблиці вище. Вартість послуги для всіх заявок так само становитиме 731 UAH* або може надаватися без доплат залежно від напрямку і дати придбання тура. За уточненнями слід звернутися до свого агента або скористатися додатковою інформацією за посиланням.

*Ціна актуальна на дату публікації і може змінюватися
**Туроператор Join UP! не несе відповідальності за своєчасну видачу довідки з результатами ПЛР-тестування