Агентам

Address Beach Resort Fujairah

Фуджейра

Address Beach Resort Fujairah Address Beach Resort Fujairah 5

ОАЕ, Фуджейра

10 9 834
Входить до групи готелів: Address Hotels and Resorts

На основании рейтинга Tripadvisor

90%

Пляжний готель, оточений величною гірською грядою Хаджар, стане ідеальним місцем для відпочинку.

Для гостей доступні різні типи номерів з усіма необхідними зручностями, а також ресторани, фітнес-клуб, спа-центр, відкриті басейни і приватний піщаний пляж.

Мандрівники, які люблять поєднувати спокійний пляжний відпочинок з незвичайними враженнями, можуть вирушити на екскурсії, зайнятися дайвінгом та іншими водними видами спорту.

Tel: +971 920 47 777
Fax: +971 920 47 777
www.addresshotels.com/en/resorts/address-beach-resort-fujairah/

Загальна інформація

Рік будівництва К-ть номерів Check-in Check-out
2021 196 15:00 12:00
  • Номери для людей з обмеженими можливостями: так
  • Наявність суміжних номерів: так
  • Номери для некурців: так
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Пляжний готель

Аеропорт: Міжнародний аеропорт Дубай - 150 км

Найближче місто/курорт: Фуджейра

Відстань до найближчого міста: 45 000 м

Відстань до моря: 1 лінія


Типи номерів

Частина номерів з балконами, ліжка king або twin.

Характеристика номерів:

Площа номера 38 м2
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 3
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 2+1

Додаткові опції:

Краєвид із номера гори
  • балкон: не всюди
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • ванна / душ
  • туалет
  • мінібар: за додаткову плату
  • набір для кави і чаю
  • кава-машина
  • сейф у номері
  • TБ: канали

Частина номерів з балконами, ліжка king або twin.

Характеристика номерів:

Площа номера 38 м2
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 3
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 2+1

Додаткові опції:

Краєвид із номера океан
  • балкон: не всюди
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • ванна / душ
  • туалет
  • мінібар: за додаткову плату
  • набір для кави і чаю
  • кава-машина
  • сейф у номері
  • TБ: канали

Частина номерів з балконами, ліжка king або twin.

Характеристика номерів:

Площа номера 38 м2
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 3
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 2+1

Додаткові опції:

Краєвид із номера басейн
  • балкон: не всюди
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • ванна / душ
  • туалет
  • мінібар: за додаткову плату
  • набір для кави і чаю
  • кава-машина
  • сейф у номері
  • TБ: канали

Простора спальня з ліжком king, окрема вітальня, велика ванна кімната, є балкон.

Характеристика номерів:

Площа номера 80 м2
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 3+1

Додаткові опції:

Краєвид із номера океан
  • балкон: так
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • ванна / душ
  • туалет
  • фен
  • мінібар: за додаткову плату
  • набір для кави і чаю
  • кава-машина
  • спальня
  • вітальня
  • TБ: канали

Інфраструктура та послуги

  • тип пляжу: приватний пляж
  • Берег: піщаний пляж
  • шезлонги: безкоштовно
  • парасольки: безкоштовно
  • Дитячий басейн
  • відкритий басейн
  • шезлонги: безкоштовно
  • рушники: безкоштовно
  • парасольки: безкоштовно
  • Водні види спорту: за додаткову плату
  • Дайвінг центр: за додаткову плату
  • Тренажерний зал: безкоштовно
  • ресторан
  • бар
  • бар біля басейну
  • wi-fi
  • оренда автомобіля
  • бізнес центр
  • кімната для зберігання багажу
  • консьєрж
  • ліфт
  • обмін валют
  • оплата кредитною карткою
  • парковка
  • пральня: за додаткову плату
  • екскурсійні програми
  • дитячий клуб
  • Дитячий басейн
  • SPA-салон: за додаткову плату
  • масаж: за додаткову плату
  • парна
  • процедури по догляду за обличчям: за додаткову плату
  • процедури по догляду за тілом: за додаткову плату
  • сауна
  • хамам
  • Спа-лаундж/зона для релаксації

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

arwen2023

Зазвичай відгуки не пишуть, але хочеться викласти думку для майбутніх путешественников, так в процесі представлення інформації нам не хватало ) Готель прекрасний. Свіжі номери, відмінний персонал та інфраструктура. На території три басейна: дорослий (детям плавати заборонено, хоть басейн і не глибоко. При зрості 174 см під воду я не заходила), дитячий і змішаний. У кожного басейну є рятівник, стійка з полотенцями, безкоштовною водою і кремом від загару (spf-30). Полотенца зазвичай свернуть в рулончик на вільних лежаках, але якщо їх немає, то завжди можна смело взяти на стійці (при цьому необхідно назвати номер). Воду на стійці можна брати в необмеженому кількості. Временами приносять охолоджені полотенчики для обличчя/шеї. 2. Жили по системі hb +. В плюс входять напої безалкогольні (пепси/миринда/7 ап в банках). Завтраки прекрасние. Куча випечки, оладьи, вафлі, яйца Бенедикт, омлети з добавками, шакшука, овсянка, йогурт, бекон, сосиски, куча сирів, із фруктових арбузів, дини, сливи, яблоки, апельсини. Кофе і чай приносять офіціанти на замовлення. Соки на стійках. На ужин куриця в різних варіаціях, ягненок, кальмари і креветки в соусі, риба, стійка з пастою, куча гарнірів, салатів. Десерти просто космос. Чизкейки, муссовые тортики, красный бархат и тд. Так же на ужині стоять стойки з соком, можна брати безкоштовно. Для всіх включено є 4 види вина. За 10 днів нічого не прийшло, голодними ніколи не уходили. 3. Отличный спорт-зал. Техноджимовские дорожки, велосипеди, степпери, кімната для йоги з ковриками, фітболами, так само є водичка і холодні полотенчики. 4. В лоббі баре є кондитерка, варять кофе (есть разные виды молока), коктейлі безалкогольні та алкогольні. Алкоголь пити можна тільки на вулиці, в лоббі немає. Оплачивала послуги картою union pay все отлично работало. 5. Уборка в номері два рази в день, поповнення води постійно. З мінусів можу відзначити тільки одну річ, якщо ви живете з видом на гору, то не де сушити білизну. Но цю проблему ми вирішили так: брали вешалку, на нее мокрое белье и на балкон )) Рубрика хозяйке на заметку )) 1. Заселення в готель в 15:00, якщо є вільні номери, то вас без проблем заселять раніше. В нашому випадку так і було. У разі раннього заїзду, щоб не сидіти в холлі, можна піти переодягнутися в купальник і піти загорати на пляж (на першому поверсі є туалет, кімнати для переодягання, душові, фен. 2. Бутилка миринди 0.2 в барах готелю коштує 25 дирхам, порівняно з бутилкою. миринди 2 літри в магазині коштують максимум 5 дирхам. Показати ще

Fedor9992023

Віддихали сім'ю з дітьми (8 і 10 років) в липні. Хоть и не сезон, но отдых понравился. Сервіс відмінний. Номера убирають два рази в день. Море чисте, комфортної температури, що радує на фоні гарячої погоди. Умеренные волны, дети качались на волнах и из моря не вышли. Ездили на катере на снорклинг смотреть рыб и черепах. Питание вкусное, но трохи не хватает різноманітності. Младшей понравилась детская комната. Показати ще

ElenaSh

Хороший новий готель, огорчило тільки їжу - однообразно, якщо Ви прийдете не до початку сніданку, ужина або обіду - то єди немає, просто пустые кастрюлі. Офіціанти чаю несут по 15-20 хвилин, самому налити не можна. Огорчил крайній день, як говорить головна кульмінація і пік - ось пік у мене був не самий приємний - перед виїздом я підошла на ресепшн і запитала, можу я скористатися обідом, я сказав, звичайно. Зайшла в ресторан по номеру кімнати, нікто слова не сказала, я взяла кусок куриці і ложку рису - і коли я ела ко мені підошов офіціант і сказала, що обід повинен бути оплачений, ПОСЛЕ того, як я поїла, а не ПРИ ВХОДЕ в ресторан, я сказала добре принесіть чай - чая я так і не дождалась, як і не дождалась сдати за коктейль на пул баре в один із днів. Оплатила за 2 куски куриці - 220 дирхам. Хоча моя сім'я, хто уїхав раніше мене сходив на обід і нікто їм слова не сказав. Омрачило... Не приятно! Я готова оплатити, але ви мені заздалегідь скажете, що це не входить в пакет і за доп плату, замість того, щоб шукати еду по пустим кастрюлям, я б краще в пул баре заказала собі порцію. Хороший новий готель, тільки їжа засмутила - одноманітна, якщо не прийти на початок сніданку, вечері чи обіду, то їжі немає, порожні каструлі. Офіціанти несуть чай по 15-20 хвилин, самому не наллєш. Засмутив день дедлайну, як то кажуть, головне кульмінація і пік - ось пік у мене був не найприємнішим - перед від'їздом я підійшла до ресепшн і запитала, чи можна обідати, вони мені, звичайно, сказали. Я зайшов в ресторан по номеру кімнати, ніхто не сказав ні слова, я взяв шматок курки і ложку рису - і коли я їв, до мене підійшов офіціант і сказав, що обід треба заплатити, ПІСЛЯ Я їли, а не НА ВХОДІ в ресторан, я сказала ну чай принесіть - чаю, я не дочекалася, як не дочекалася в один із днів зміни на коктейль в барі біля басейну. Я заплатив за 2 шматки курки - 220 дирхам. Хоча моя родина, яка поїхала раніше за мене, пішла обідати, і ніхто їм ні слова не сказав. Затьмарений... Не мило! Я готовий заплатити, але ви мені заздалегідь скажіть, що це не входить в пакет і за додаткову плату, замість того, щоб шукати їжу в порожніх каструлях, я краще замовлю порцію в барі біля басейну. Показати ще