Сучасний Sparr розташований на вулиці Юніверсіті-стріт в Аммані, прямо за торговим центром Majdi і поряд з торговим центром Аммана. До послуг гостей критий басейн і оздоровчий клуб із сауною і гідромасажною ванною.
У числі зручностей сучасних номерів - новітні ЖК-телевізори з супутниковими каналами, приналежності для чаю / кави, міні-бар і власна ванна кімната з ванною, халатами, тапочками і безкоштовним туалетно-косметичним приладдям.
У ресторані готелю сервірують «шведський стіл» з страв інтернаціональної кухні. В готелі цілодобово і без вихідних надається послуга доставки їжі і напоїв в номер зі страв інтернаціональної, арабської та місцевої кухні в номер.
У розпорядженні гостей цілодобова стійка реєстрації, загальний лаундж, бізнес-центр з залом для проведення нарад та перукарня.
У готелі можна взяти напрокат автомобіль. Гостям надається безкоштовна приватна парковка на території готелю і трансфер від / до аеропорту.