Агентам

Німеччина


GERMANY

Тури на відпочинок в Германию

Німеччина – чистота і порядок

Побувавши в Німеччині, ви точно перестанете спізнюватися і будете завжди пам’ятати, куди поклали речі: ключі, телефон, пульт, капці – ніщо більше не загубиться. Адже Німеччина просто заряджає педантизмом і акуратністю, упорядкований стиль життя і роботи тут звичайна річ. І в цьому її принадність! Хоча не вся Німеччина така. Згадайте справжніх німецьких вболівальників! Їх просто не відтягнути від прямо таки гіпнотичного споглядання матчів улюблених команд, після яких наступає бурхливе і нестримне святкування!

У Німеччині все роблять дуже ретельно, якщо автомобілі – то одні з найкращих у світі, якщо дороги – то гідні автомобілів. Ми звикли, що електроніка, одяг, архітектура – все в Німеччині добротне, надійне, практичне. Власне, і не дивно, що саме тут зародилася такий потужний філософський напрямок, представниками якого є Кант, Гегель, Фіхте, Шеллінг, Хайдеггер і багато інших. Адже саме Німеччина, незважаючи на всю свою складну і суперечливу історію, особливо в 20-му столітті, є важливим політичним і економічним гравцем на світовій арені. З такими розумами і таким чином життя не дивно, що Німеччина є прикладом для наслідування для багатьох країн. Давайте надихатися подорожами Німеччиною і брати з педантичних і практичних німців приклад.

Стоимость по курортам

Педантична і акуратна Німеччина

Гарний європейський відпочинок для всієї родини!

Опис курортів

Пиво без ковбасок – гроші на вітер

Німеччина справедливо вважається світовою столицею пива. Тут діє Райнхайтсгебот – закон, який регулює пивоваріння з 1516 року. Саме завдяки стародавнім традиціям і німецькій точності, тутешнє пиво має унікальні корисні властивості. Ну і як же пити пиво без смачних німецьких ковбасок?

Кожен німець випиває в середньому понад 100 літрів пива на рік.