• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Кобулеті


Тури на відпочинок в Кобулеті

Кобулеті – курортне місто (з 1944) в Аджарії, Грузія, за 21 км на північ від Батумі. Розташоване на березі Чорного моря в зоні субтропічного клімату. Центр Кобулетського району. Населення – 70 тис. осіб (на 2009 рік). Таку ж назву має і залізнична станція цього міста.

Клімат

Клімат субтропічний, природні умови в Кобулеті можна назвати ідеальними. Взимку рідко буває нижче +5 °С, а влітку температура повітря коливається від +25 °С до +28 °С. Снігу майже не буває, так само як і виснажливої ​​спеки, в цілому клімат м’який.

Усе це робить курорт прекрасним місцем для відпочинку та ідеальним для таласотерапії.

За бажанням відпочивальників проводяться захопливі екскурсії історичними місцями Грузії, а з огляду на близькість до Туреччини, можна відвідати і цікаві місця останньої, які недоступні туристом, що відпочивають на Середземному морі, де розташовані основні турецькі курорти.

Мінеральні джерела

За два кілометри від міста функціонують бювети мінеральних вод. За висновком Інституту курортології і фізіотерапії, мінеральна вода Кобулеті відноситься до групи середньомінералізованих хлоридно-натрієвих термальних вод. Вона застосовується як столова лікувально-мінеральна вода при хронічних захворюваннях органів травлення (гастрит, ентерит, коліт), порушеннях обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння, сечокислий діатез, подагра тощо), захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок та сечовивідних шляхів.

Опис курортів

Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2296 [name] => Грузія [slug] => gruziya [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 291 [taxonomy] => tax_region [description] => [parent] => 2307 [count] => 79 [filter] => raw [term_order] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1492 [name] => Кобулєті [slug] => kobuleti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1501 [taxonomy] => tax_region [description] => [parent] => 2296 [count] => 76 [filter] => raw [term_order] => 6 ) )

Тбилиси

Країна: Грузія

мандрівників: 12151

рейтинг:


Древний Тифлис на берегах Куры, Тбилиси — столица Грузии, её культурный, экономический и политический центр, а ещё безумно интересный и многоликий город. «Тёплый», по-грузински «тбили», Тбилиси был основан на горячих серных источниках. По легенде, которую так любят рассказывать всем приезжающим сюда местные жители, некогда царь Вахтанг Горгасали отправился на соколиную охоту, его птица бросилась за уткой, пытавшейся спастись в водоёме, и обе немедленно сварились в горячем источнике.

Уреки

Країна: Грузія

мандрівників: 73

рейтинг:


Уреки - уникальный климатическо-бальнеологический курорт на побережье Черного моря в Грузии в 50 км от Батуми, славящийся пляжами с черным магнитным песком, которому нет аналога в мире. Курорт у моря с песочными пляжами. Пляж в Уреки покрыт песком черного цвета, называемый магнитным.