• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Гудаурі


Тури на відпочинок в Гудаурі

Гудаурі – гірський курорт на південних схилах Великого Кавказького хребта в Грузії, що останнім часом дуже активно розвивається. Він приваблює гостей величезними можливостями для активного відпочинку в горах, дивовижними пейзажами і гостинною атмосферою.

Курорт розташований неподалік від Хрестового перевалу (2379 м над рівнем моря) і за 43 км від другої за висотою вершини Грузії – гори Казбегі (5 033 м).

Гудаурі розкинувся на невеликому плато, на висоті 1900-2200 метрів над рівнем моря, уздовж Воєнно-Грузинської дороги, за 120 км від Тбілісі і 79 км від Владикавказа.
Сніговий сезон, зазвичай, починається в грудні і триває до середини квітня (іноді навіть до травня). Середня товщина снігового покриву взимку досягає 1.5 метрів.

Курорт відрізняється універсальністю , тут створені можливості для катання всім – як новачкам, так і професіоналам.

Наявність високих і вільних від рослинності гір зробила з курорту мекку для любителів фрирайду. Високі і затяжні схили здатні принести масу задоволення тим, хто переборовши свій страх, наважиться їх підкорити.

Траси

Загальна довжина підготовлених трас 2012 року склала 57 км. Найвища точка траси на горі Садзеле – 3 267 м, нижня – 2 050 м. Перепад висот на курорті становить 1 200 метрів. Довжина фрирайдних трас вимірюванню не підлягає – на величезних багатокілометрових полях схилів Гудаурі є сотні варіантів для фрирайдних спусків.
Обслуговування трас проводиться регулярно. Довжина найдовшого спуску – 7 км. Є траси слалому, слалому-гіганта, супергіганта і швидкісного спуску. Канатні дороги працюють з 10 до 16 години (на випадок відключення електрики канатні дороги обладнані аварійними дизелями). Усі траси FIS-сертифіковані. Широкі відкриті схили забезпечують хороші можливості для позатрасового катання та сноубордингу. Усі траси розташовані вище рівня лісу.

У зимовий період Гудаурі щодня може вмістити до 2000 тисяч відпочивальників, правильніше буде сказати, що така кількість людей може проживати в Гудаурі одночасно, а пропускна здатність п’яти канатних доріг Dopelmayer становить 4 тисячі осіб. Ця різниця (в п’ять разів) між реальною кількість місць в Гудаурі та пропускною здатністю канатних доріг є причиною відсутності черг на підйомники.

Підйомники

Працюють п’ять черг канатної дороги Doppelmayer.

 • Перша черга довжиною 1010 м – трикрісельна.
 • Друга черга довжиною 2310 м – чотирикрісельна.
 • Третя черга довжиною 1060 м – трикрісельна.
 • Четверта черга довжиною 1104 м – трикрісельна.
 • П’ята черга довжиною 1300 м – чотирикрісельна.

У новому Гудаурі в 2012 році введено в експлуатацію:

 • Навчальний бугель довжиною 600м – тарілочка.
 • 2 бебі-ліфта.
 • Найдовшу на Кавказі гондольну дорогу фірми Poma, 2800 метрів завдовжки.
 • Тюбінгову трасу та бігову доріжку (SunKid people mover) – 300м.

Ціни в Гудаурі

 • Вартість скі-пасу – 18 $ (на день).
 • Вечеря на двох в ресторані з вином – 30 GEL (близько 20 $).
 • Таксі по Гудаурі – 15 GEL (близько 9 $).
 • Wi-fi уздовж підйомників – безкоштовно, для всіх хто купив абонемент на день і більше.

Опис курортів

Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2296 [name] => Грузія [slug] => gruziya [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 291 [taxonomy] => tax_region [description] => [parent] => 2307 [count] => 79 [filter] => raw [term_order] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1284 [name] => Гудаурі [slug] => gudauri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1293 [taxonomy] => tax_region [description] => [parent] => 2296 [count] => 55 [filter] => raw [term_order] => 4 ) )

Тбилиси

Країна: Грузія

мандрівників: 12151

рейтинг:


Древний Тифлис на берегах Куры, Тбилиси — столица Грузии, её культурный, экономический и политический центр, а ещё безумно интересный и многоликий город. «Тёплый», по-грузински «тбили», Тбилиси был основан на горячих серных источниках. По легенде, которую так любят рассказывать всем приезжающим сюда местные жители, некогда царь Вахтанг Горгасали отправился на соколиную охоту, его птица бросилась за уткой, пытавшейся спастись в водоёме, и обе немедленно сварились в горячем источнике.

Уреки

Країна: Грузія

мандрівників: 73

рейтинг:


Уреки - уникальный климатическо-бальнеологический курорт на побережье Черного моря в Грузии в 50 км от Батуми, славящийся пляжами с черным магнитным песком, которому нет аналога в мире. Курорт у моря с песочными пляжами. Пляж в Уреки покрыт песком черного цвета, называемый магнитным.