Агентам

Відпочинок на висоті Карпат – вигідна пропозиція від Join UP!

Осінь в Карпатах – чудовий варіант відпочинку серед гірських вершин і зеленого лісу, де свіже повітря наповнює тіло енергією і відновлює сили.
Повільні прогулянки по запашних луках, кришталево чисті озера й гірські річки, активний відпочинок, знайомство з карпатськими традиціями і смачними стравами – усе це в одному, ще й такому красивому місці!

До того ж ми підготували цікаву пропозицію – найкраща ціна весь вересь за умови бронювання Шале Преміум збільшеного в Phoenix Relax Park.

Деталі пропозиції:

  • Ця акція доступна лише для бронювань котеджів Шале Преміум збільшене.
  • Вартість проживання становить 5900 грн за одну добу в котеджі.
  • Кількість ночей: мінімум 2.
  • Тип харчування: RO*
  • Для участі в акції додайте в заявку примітку “weekend+5” під час бронювання.

Чому варто обрати PHOENIX Relax Park?

Це велике та сучасне котеджне містечко, розташоване на схилах українських Карпат у с. Поляниця. Тут усе продумано для комфортного відпочинку: на території є SPA-комплекс, басейни просто неба, де можна плавати, насолоджуючись гірськими краєвидами, ресторан, зона BBQ із мангалом, зони для прогулянок, занять спортом і паркінг. Дітям також не буде тут сумно, адже вони можуть відвідати контактний зоопарк або побавитися в місцевому KIDS CLUB (Дитячому клубі) під наглядом аніматорів.

Шале Преміум збільшене –– це двоповерховий котедж із трьома спальнями, просторою кухнею й двома ванними кімнатами, де можуть зручно розміститися до шести дорослих осіб та двоє дітей до 12 років. Окрім цього, сюди можна брати своїх домашніх улюбленців.


* Room Only/тільки проживання в Шале Преміум збільшене –– без харчування.
** Вартість єдина за розміщення від 1-го до 6-ох гостей.