Агентам

Улюблений «Океан Ельзи» на Кіпрі: концерт, який неможливо пропустити!

Саме час запланувати подорож на Кіпр, адже є чудова можливість поєднати приємне з корисним: сходити на концерт відомого гурту, відпочити і підтримати Україну.

«Океан Ельзи» подорожує зі світовим туром “Help for Ukraine”, і це вперше, коли вони на Кіпрі! Їхня музика та тексти об’єднують людей у всьому світі та з легкістю і щирістю знаходять відлуння в душі кожного. Тому зараз саме час почати підспівувати разом з усіма найвідомішим хітам гурту*:

“Все буде добре*”

Тож збирайте валізу, вдягайтеся в жовто-синє та гайда слухати драйвову музику і заряджатися позитивом на довгий час! Щоб потім кожен міг записати у своєму щоденнику спогадів: “Серпень 30. Що це була за неймовірна ніч!”

БІЛЬШЕ ПРО ЗАХІД

Цей легендарний український рок-гурт виступить у Лімасолі — який ще називають кіпрською Рив’єрою, — 30 серпня 2023 року на стадіоні Ціріо (Steliou Kiriakidi 11, Limassol 3080). Частина коштів від продажу квитків буде спрямована на підтримку дітей, що постраждали від війни.

Вартість квитків становить від 2 370 до 18 070 грн (від 59 до 450 євро).
Придбати можна тут

ІЗ JOIN UP! НА КІПР!

А ми ще й подбали, щоб заразом ви змогли і класно відпочити:

Join UP! пропонує польотну програму на крилах Fly One з Кишинева до Ларнаки, звідки можна легко дістатися до будь-якого курорту на острові.
Літаємо у четвер і неділю. Польотна програма з турами на 3, 4 або 7 ночей — якщо час обмежений, це чудова можливість влаштувати собі давно заслужений відпочинок на майбутній вікенд.
Ми також пропонуємо прямі автобусні рейси зі зручним графіком до аеропорту Кишинева з міст України.

З готелів рекомендуємо:

Ми вже взяли наш український прапор для підтримки. Підемо разом? Подорожуйте на Кіпр разом з Join UP!


*Відео взято з офіційного каналу «Океану Ельзи» (https://www.youtube.com/@okeanelzyofficial) на YouTube
Фото взяті з офіційного сайту заходу та shutterstock