• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Відкривати Єгипет заново: починаємо польотну програму з Польщі на крилах SkyUp

Сталі звички дарують нам відчуття стабільності, нагадують про те, ким ми є насправді. Мабуть, тому ми відчуваємо такий трепет і щасливе передчуття, коли повідомляємо вам, що готові повернутися до Єгипту, адже щорічні мандрівки до Єгипту вже давно стали традицією для багатьох українців.

Це ті звичні подорожі, коли вже знаєте найкоротші маршрути для дослідження курортних міст, давно визначилися з улюбленими готелями та пляжами, зрозуміли, яка з морських екскурсій найбільше до вподоби дітлахам. Важлива частина цього звичаю – замовити тур від Join UP! у свого агента і сісти в літак SkyUp з помаранчевим “хвостиком”, по прильоту – привітатись з гідом, який встиг стати вашим добрим знайомим, та отримати привітальний подарунок на рецепції улюбленого готелю…

Ми завжди по-особливому ставилися до Єгипту, відкриваючи його заново з концепцією Rediscover. Показувати вам нові грані країни – стало і нашою традицією.

Повертаємося до Єгипту

Ми всі з нетерпінням чекаємо на нашу перемогу, коли життя повернеться до звичної колії і всі ми зможемо насолоджуватися кожним днем, жартувати і планувати нові мандрівки. А поки робимо все, щоб українці могли відвідувати улюблені країни із комфортом та надійним турпартнером — за доброю традицією. Отже, готові до хороших новин? Ви знову можете відвідати улюблений Єгипет разом із Join UP!

Вирушаємо назустріч Червоному морю, all inclusive та пам’яткам величної цивілізації з сусідньої дружньої Польщі. А тут, до речі — найближчий до України аеропорт у місті Жешув. Зручно, чи не так?

Подорожі до Єгипту із Join UP! це:

  • Зручні автобуси, які курсують маршрутом Львів — Жешув. Ці два міста розділяє всього 170 кілометрів. Час промайне швидко, і ось – ви вже у місці призначення.
  • Комфортні перельоти, до яких ви так звикли. До Єгипту вас домчать впізнавані літаки з помаранчевими крилами від SkyUp.
  • Рейси до трьох великих курортів — Хургада (+ Марса-Алам) та Шарм-ель-Шейх. Вильоти двічі на тиждень — щосереди та щосуботи вже з 22.10.2022.
  • Гостинна зустріч від приймаючої компанії Sun International, з якою ми співпрацюємо багато років.
  • Можливість знову і знову відкривати для себе щось нове в Єгипті завдяки нашій концепції Rediscover Egypt.
  • Готелі, в яких можна розслабитися та відчути приплив сил. Вибирайте з нашої величезної бази. Рекомендуємо такі:

Чудовий початок. Впевнені, що зовсім скоро ми всі зможемо повернути собі улюблені звички. А поки – підтримаємо дух у Єгипті.

Готові знову мандрувати разом із Join UP!? З нетерпінням чекаємо на зустріч.

*вартість брутто, комісія 10%. Вартість орієнтовна, в залежності від курсу НБУ.