Агентам

Раннє бронювання: вишеньки на десерт!

Ну що ж, тепер вишеньки ви будете бачити скрізь – і в формі хмаринок на небі, і на візерунку легких літніх спідничок, і на улюбленому тарті, який ви купуєте в кафе до ранкової кави…

Та навіть саме сонечко здаватиметься вам схожим на стиглу соковиту вишеньку! Чому? Тому що саме вишенька буде вам нагадувати про неймовірні умови раннього бронювання відпочинку від Join UP! А точніше три спокусливі вишеньки – та сама виграшна комбінація на гральних автоматах, якої так жадає кожен, хто хоче перевірити свою удачу. Що ж, з нами ця виграшна комбінація випадатиме у вас кожного разу! І коли ми кажемо кожного – ми саме це і маємо на увазі.

Ну, а тепер наші вишеньки на десерт:*

Вишенька перша: жодних ризиків

  • Бронюйте зараз, платіть потім. Оце так пропозиція, правда? Раннє бронювання з Join UP! дозволяє внести лише 25% від вартості туру зараз, а решту – за два тижні перед мандрівкою. Оплата відбувається згідно умов акції PIT STOP.
  • А ще ви можете скасувати подорож без жодних штрафів також за два тижні до початку туру. Тому плануйте сміливо своє літо вже зараз – на море всією сім’єю, у романтичну подорож Європою чи гучною компанію на світові музичні фестивалі.
  • Застраховані і щасливі. Разом з нашими партнерами, ми пропонуємо вам різні види страхування, щоб ви почували себе максимально спокійно та безтурботно: від COVID-19, невиїзду чи будь-яких інших обставин. Тож просто не забудьте включити послуги страхування під час вибору туру.

Вишенька друга: вигідно

  • Якщо вартість туру, який ви купили під час раннього бронювання, знизиться, то ви зможете перебронювати подорож за більш вигідною ціною.** Так, з нами планувати подорожі не тільки приємно, але й дуже вигідно.

Вишенька третя: френдлі

  • Запланували подорож з друзями, а в когось змінились плани? Не біда! Тепер у вас є можливість замінити учасника вашої мандрівки. Та навіть усіх, якщо є така необхідність!***

До речі, це ще не всі вигоди раннього бронювання з Join UP! Ось ще кілька вишеньок на торті:

  • Дуже крутий перелік напрямків для літнього відпочинку. Вибирайте:
  • Ціни, яких більше не буде. Саме зараз ідеальний час упіймати найвигідніші пропозиції – готелі пропонують знижки до 50%, і ці їхні щедрі пропозиції точно зміняться, коли попит різко зросте в сезон.
  • Можливість вибирати улюблені готелі. Зараз ви зможете спокійно вибрати саме той готель, який ви хочете, і саме той номер – з омріяним краєвидом, терасою чи басейном. А ось на початку сезону доведеться вибирати з того, що залишилось, і далеко не факт, що залишаться варіанти в тих місцях, про які ви мріяли. А навіщо задовольнятися меншим?
  • Вигода. Отримуйте максимальну вигоду, дотримуючись простого правила. Раніше бронюєте – більше отримуєте. Деталі – за посиланням.

Нагадаємо, що всі ці неймовірні умови діють на всі бронювання з 01.09.2021 до 31.03.2022.
Дати заїздів: з початку літнього сезону в кожній країні****.

Як вам така виграшна комбінація? Так, ми створили для вас такі умови, що ви одразу почнете планувати літню відпустку.

ВЕБІНАРИ ЗА НАПРЯМКАМИ

А щоб ви могли вже зараз поринути в літо та дізнатись у деталях про переваги подорожей з Join UP!, ми пропонуємо вам долучитись до нашого фестивалю вебінарів за літніми напрямками.

Приготуйте собі чашечку кави, записничок, вмощуйтесь зручніше, і вперед – готуватись до літнього сезону, який буде ну дуже насиченим та цікавим!

Катерина
Артюх
керівник відділу
розвитку напрямків:

Можу офіційно заявити – таких умов раннього бронювання ще ніколи не було! І все для того, щоб це літо стало для вас особливим і дійсно насиченим мандрами, за якими всі так скучили.

«Ми бачимо відкладений попит на подорожі, тому вирішили зробити їх для вас ще доступнішими, розширивши умови і додавши такі можливості, як скасування туру без штрафів за два тижні, можливість заміни туриста в заявці та перерахунок вартості туру за нижчою ціною. Додайте до цього ще можливість часткової оплати – і ось він, рецепт ідеального літнього відпочинку: максимально вигідний та без ризиків».

Збирайте всі вишеньки на торті та плануйте красивий і вигідний літній відпочинок разом із Join UP!

* Нові додаткові умови раннього бронювання (скасування туру без штрафів за два тижні, можливість заміни туриста в заявці та перерахунок вартості туру за нижчою ціною) мають обмеження: за напрямком Греція умови застосовуються тільки до готелів на зеленому фоні в підборі туру. Зазначені умови також не поширюються на готелі, які в підборі туру позначені як Non Refundable. Щоб скористатися новими умовами акції, ви маєте дотримуватися всіх правил щодо оплати першого платежу. Ці умови не поширюються на MICE групи.
** У разі зниження вартості туру від спочатку заброньованої ціни, у вас є можливість зробити один перерахунок максимум за 14 днів до дати початку туру. Вигода агента змінюється на актуальну на момент перерахунку.
*** Дозволяється 1 заміна всіх туристів у заявці максимум за 14 днів до дати початку туру. Вигода агента змінюється на актуальну на момент перерахунку/заміни туриста.
**** По цілорічним напрямкам вважати початок літнього сезону з 15.04.2022 по 15.10.2022, а саме: Грузія, Єгипет, Іспанія (Барселона, Аліканте), Кіпр, Португалія, Франція (Париж ,Ніцца), Чехія.