• USD/UAH 29.5227.10.2020EUR/UAH 34.727.10.2020
  • [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Пам’ятка для туриста, який захворів на коронавірус під час відпустки в Єгипті

Подорожі поступово повертаються у наші життя, хоча й з деякими нововведеннями. Пандемія змусила всіх переглянути й оновити правила безпеки, запровадити певні обмеження для недопущення поширення захворюваності на коронавірус.

Від країни до країни правила і обмеження можуть дещо різнитися. В Єгипті зараз дотримуються посилених норм безпеки. Для в’їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту. Готелі регулярно дезінфікують всі приміщення, контролюється дотримання безпечної дистанції між людьми, маскового режиму. Однак поодинокі випадки захворювання на коронавірус серед туристів все ж трапляються.

Що відбувається, якщо у туриста виявили Covid-19

Тестування на коронавірус робиться або після прильоту до Єгипту в аеропорту, якщо турист обрав такий варіант для в’їзду з доступних, або вже під час відпочинку (коштом страхової компанії) у разі виявлення у туриста температури чи появи у нього інших ознак респіраторного захворювання і поганого самопочуття.

Якщо результат тестування позитивний, але стан і самопочуття туриста задовільні і не вимагають госпіталізації, відпочиваючого розміщують в окремому корпусі/крилі готелю на самоізоляцію тривалістю від 7 днів. Огляд лікарем не потрібен.

Важливо! У разі захворювання під час відпочинку обов’язково потрібно зареєструвати страховий випадок у страховій компанії. Зв’язатися з представником компанії можна за вказаними у полісі контактами.

Під час самоізоляції в готелі:

 • Харчування подається в номер, користуватися територією та інфраструктурою готелю заборонено
 • Медогляд не потрібен, лікар викликається тільки у разі погіршення самопочуття для госпіталізації та активного лікування
 • Якщо перебіг захворювання безсимптомний, можна обрати один з двох варіантів повторного тестування:
  • коштом страхової компанії, але не раніше ніж за 72 години до зворотного вильоту. Для замовлення тестування зверніться до страхової компанії за контактами, вказаними у полісі
  • власним коштом у будь-який час, не очікуючи зворотного вильоту (орієнтовна вартість — $130). Для цього треба звернутися до Служби підтримки приймаючої сторони
 • Якщо результат повторного тесту позитивний, а період відпочинку туриста вже закінчується, туроператор власним коштом продовжує йому перебування на самоізоляції в готелі ще на 7 днів, витрати на зворотні квитки на нові дати також покриваються. Для зворотного вильоту так само треба буде ще раз зробити повторне тестування — коштом страхової компанії не раніше ніж за 72 години до вильоту або власним коштом в будь-який час

Увага!

Посилені правила безпеки впроваджують не тільки готелі, але й авіакомпанії. Тому туристові, у якого під час відпочинку був виявлений коронавірус, для повернення додому обов’язково потрібно надати негативний результат повторного тестування. В іншому випадку турист не буде допущений на борт літака.

Спокійний відпочинок гарантує розширена страховка

Зазвичай стандартної страховки, яка покриває обсервацію та лікування не надто тяжких випадків перебігу хвороби, достатньо. Однак така страховка не покриває ризиків тих, хто отримав позитивний результат під час тестування в Україні і не зможе вилетіти на відпочинок.

Для таких і подібних їм випадків ми рекомендуємо нашим туристам додаткове страхування фінансових ризиків — розширену страховку, яка покриває витрати всіх туристів у заявці у разі виявлення захворювання однієї людини з групи.

Вартість повного пакета страховок — 350 грн з людини. Докладніше про те, як захиститися від зайвих додаткових витрат — у новині. За подробицями щодо страхування від фінансових ризиків та оформлення такої страховки звертайтеся до свого турагента.