Агентам

На хвилях літа: влаштуйте незабутню відпустку в Албанії в готелях Regina Garden 4* та Regina City 4*

Приготуйтеся до справжніх пригод!

Загадкова, мальовнича, самобутня, затишна — Албанію можна описати по-різному, проте найкращий спосіб переконатися у всьому вищесказаному — влаштувати маленьку подорож до цієї балканської країни.

До того ж для тих туристів, які бажають разом з нами зустріти літо в албанському містечку Вльора, ми підготували цікаву пропозицію. Бронюйте проживання в готелях Regina Garden 4* та Regina City 4* та отримайте в подарунок прогулянку на човні!

Деталі:

  • Акція діє на заїзди до 30.06.2023.
  • Дістатися до Албанії можна прямим авіарейсом з Молдови. З 12 червня, щопонеділка, вильоти з Кишинева здійснюватиме авіакомпанія FLYONE.

Нагадуємо, що з міст України до Кишинева діють автобусні трансфери.

Чому саме Албанія?

  Новий досвід. З любов’ю та гостинністю — Албанія пропонує кожному туристу протягом відпустки відчути всі переваги місцевого неквапливого життя.
  Нові враження. Надзвичайна природа, багата історія, унікальна культура та традиції — плануючи відпустку до Албанії, приготуйтесь до приємних емоцій та нових відкриттів.
  Нові можливості. Подорожуючи до Албанії, ви можете не лише з легкістю поєднувати більшість видів відпочинку, а також ще й завітати до сусідніх країн (Греції та Чорногорії).

Більше деталей про нашу концепцію подорожей до Албанії читайте за посиланням.

ПОКАЗАТИ ТУРИ

Ловіть хвилю літнього настрою і вирушайте до Албанії разом із Join UP!