• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Join UP! вивозить своїх туристів з ОАЕ на крилах flydubai

Туристів Join UP!, чий зворотний рейс з Дубая 17 березня було скасовано, а також тих, чий відпочинок завершується пізніше, повернуть додому кількома рейсами flydubai. Перша група прибула до України 18 березня.

Що сталося

30 туристів, які відпочивали в ОАЕ по пакетному туру Join UP!, не змогли вилетіти до України зворотним рейсом 17 березня після завершення туристичної подорожі через його скасування.

Авіаперевізник flydubai повідомив про скасування рейсу в день вильоту, тому єдиним можливим рішенням було продовжити перебування туристів у Дубаї до організації їх вивезення іншим рейсом разом з туристами, відпочинок яких завершується пізніше.

Яка допомога надана туристам

Після відміни рейсу Join UP! постійно підтримує зв’язок зі своїми туристами через приймаючу сторону в ОАЕ. Всім 30 відпочиваючим було запропоновано розміщення у готелях за зниженим тарифом та на спеціальних умовах, розроблених приймаючою стороною за запитом Join UP! для зменшення незапланованих витрат туристів.

Чому туроператор не бере всі витрати на себе

Ситуація с розповсюдженням COVID-19 стала для всіх, безумовно, ударом та, як і всі інші компанії туристичної галузі, ми намагаємось розподілити кошти таким чином, щоб, в першу чергу, продовжити виконувати свої зобов’язання. Першочергово, ми направляємо наші витрати на забезпечення виконання рейсів, аби повернути усіх українців додому.

Як туристів будуть повертати до України

Flydubai погодився виконати рейси для повернення туристів Join UP! додому. Ми оперативно повідомляємо своїм агентам інформацію щодо організації рейсів, щоб вони могли допомогти місцевим гідам скоординувати процес повернення відпочиваючих до України на місцях.

18 березня flydubai виконала перший рейс, яким до України повернулися 156 туристів.

Станом на вечір 18 березня в ОАЕ залишалося 50 наших туристів. Рейсом 19 березня відправили до України ще 23 відпочиваючих.

Ще 27 туристів повернуться рейсом flydubai 20.03.20.