• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

BB за ціною RO: включені сніданки у готелях Халкідіки у турах на першому рейсі

Якщо ви планували вирушити в автобусний тур до Греції разом із Join UP!, то маємо для вас крутезну пропозицію! Та навіть якщо і ні, тоді ми спробуємо змінити ваше рішення просто зараз, аби ви вже почали збирати валізи! Туристи, які вирушать з нами на Халкідіки першим рейсом, отримають безкоштовне підвищення категорії харчування — BB* за ціною RO**.

Пропозиція діє для туристів, які планують вирушити до сонячної Греції нашим першим автобусним рейсом 3 червня. Гості, які забронюють відпочинок у готелі Greek Pride Aithrion 4* та Greek Pride Seafront 4* на півострові Халкідіки, можуть придбати тур із включеними сніданками за ціною туру без харчування!

Готелі

Готелі Greek Pride Aithrion 4* та Greek Pride Seafront 4* розташовані у західній частині Халкідіки — півострові Кассандра. Ці затишні готелі розташовані біля самісінького узбережжя Егейського моря та ідеально підходять для відпочинку як для компанії друзів, так і для родини з дітьми.

Обидва готелі мають бар, басейни та прекрасні піщані пляжі — усе необхідне для вашого відпочинку! Тут ви зможете знайти собі номер, який відповідає вашим вимогам, та провести незабутній час на півострові Халкідіки!

Як їдемо

Нагадаємо, автобусні рейси до Греції будуть здійснюватися з 3 червня до 23 вересня з двох міст — Києва та Львова. Приєднатися до поїздки можна і з інших міст за маршрутом.
Маршрут із Києва:
Київ — Житомир — Вінниця — Хмельницький — Чернівці — Бухарест — Софія — Салоніки
Маршрут зі Львова:
Львів — Івано-Франківськ — Коломия — Чернівці — Румунія — Болгарія — Салоніки

Тож зверніть увагу, акція діє лише для тих туристів, які вирушають до Греції 03.06.23, 07.06.23 та 10.06.23.

Покваптеся побачити Грецію на порозі літа!


* Bed & Breakfast (англ.) — ліжко+сніданок
** Room Only (англ.) — лише кімната