• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Автобусні тури до моря разом із Join UP! (частина 1): Гостинна Болгарія

Цього року ми запускаємо автобусні рейси до класичних, а тому й улюблених напрямів! Багато хто з вас хоч раз у житті відчував тепло балканського сонця на шкірі, пірнав у прохолоду місцевого моря та насолоджувався заходом сонця на фоні прекрасних гір… А якщо ви ще не бачили тієї казки — нумо збирати валізи!

Літо має залишатися часом відпочинку та релаксу, навіть попри всі випробування, що лягли на плечі українців. У такі непрості часи відпочинок у пріоритеті, як ніколи раніше. Саме тому Join UP! організовує для вас нові автобусні маршрути у південному напрямку! Болгарія, Греція, Туреччина та Чорногорія — аж очі розбігаються! Про кожен із напрямків ми розкажемо детальніше, аби ви могли обрати саме той відпочинок, який підходить для вас та ваших близьких!

Літо на Балканах

Країна біля південно-західного узбережжя Чорного моря стає дедалі привабливішою для європейських туристів. Болгарія також займає 4 місце у рейтингу літніх напрямків Join UP! після традиційних туристичних країн, таких як Туреччина, Єгипет та Чорногорія. Це й не дивно, бо недалека від нас балканська країна має безліч переваг:

  • Помірний чорноморський клімат без різких температурних перепадів — те що треба для відпочинку сімей з дітьми!
  • Широкі піщані пляжі, тепле море з пологим берегом.
  • Культурні пам’ятки, які урізноманітнять ваше перебування у країні.
  • Екскурсії, атракціони, аквапарки, аніматори – приїхавши на відпочинок до цієї привітної європейської країни, ніхто не буде нудьгувати.
  • Болгарія — це порівняно недорога країна, а це завжди приємний бонус для тих, хто приїхав відпочивати!

Коли у дорогу та звідки виїзд?

Виїзди будуть здійснюватися з двох міст: Києва та Львова, та будуть відбуватися двічі на тиждень — по середах і суботах. Програма стартує 3 червня та триватиме аж до 13 вересня. Якщо ви проживаєте в іншому місці, вас також може забрати автобус в одному з міст, які знаходяться за маршрутом.

Рейси будуть здійснюватися нашими партнерами Doris. Це компанія з великим досвідом роботи, яка має власні автобуси та надійних водіїв. Комфортабельні автобуси Setra обладнані аудіосистемою, плазмовими моніторами, DVD-програвачами, кондиціонером, зручними кріслами з підлокітниками.

Маршрут із Києва

Київ — Житомир — Вінниця — Хмельницький — Кам’янець-Подільський — Чернівці — курорти Сонячного берега

Маршрут зі Львова

Львів — Івано-Франківськ — Коломия — Чернівці — Румунія — курорти Сонячного берега

Наші партнери у Болгарії

Solvex — один з найбільших операторів Болгарії, на ринку туризму понад 27 років. Головний офіс знаходиться в Софії, а регіональні — у Варні, Бургасі, Пловдіві. На кожному курорті працюють власні представники. Перевірена часом перевага Solvex — швидке обслуговування, надійність, професіоналізм та привабливі ціни.

Що подивитися у Болгарії?

Місто-музей Несебр

Мальовниче містечко на узбережжі Чорного моря давно популярне серед туристів з багатьох країн. Воно й не дивно — на території старого Несебра було фракійське поселення, яке пізніше захопили греки, а згодом — римляни. Кожна з епох залишила на місті Несебр свій відбиток, отже, туристи цілком можуть гуляти буквально біля античних артефактів, які ще не встигли знайти археологи.
Старе місто розташоване на півострові, який майже повністю оточений водами Чорного моря. Тому тут буде цікаво як любителям історії, так і тим туристам, які просто люблять сонце та солоний присмак морських хвиль!
Пловдив

Друге за розміром місто Болгарії знаходиться на пагорбах вдалині від моря. Але, як і Несебр, має велику археологічну цінність. Пловдив стоїть серед гір та ідеально підходить для прогулянок вузькими вулицями та знайомства з історичними пам’ятками. Тут цілком можна затриматись на день чи два, адже це велике місто і тут є на що подивитися!
Ботанічний сад у Балчику

Вас запрошували погуляти резиденцією королеви? А Join UP! пропонує вам таку можливість! Ботанічний сад у приморському містечку Балчик розташований на місці літньої резиденції королеви Румунії Марії. Тут південні рослини обплітають колони у парку серед квітів, а на сході видніються хвилі Чорного моря! Вхід для дорослих — 9 левів (180 грн), для дітей від 7 до 18 — 4 леви (80 грн), а малеча може гуляти у саду безкоштовно!
Велико-Тирново

Старовинна столиця Болгарського царства на півночі — обов’язково must look*! Навіть попри те, що значна частина археологічних пам’яток Велико-Тирново була зруйнована під час турецького завоювання, тут залишилось чимало споруд, які заслуговують на увагу. Місто розташоване у горах ближче до північного кордону Болгарії, та сюди можна зазирнути на день, якщо ви раптом втомитесь від пляжного відпочинку на чорноморських берегах!

Готелі Болгарії

Країна давно є туристичним центром, тому знайти готель, який буде відповідати вашим вимогам, буде зовсім не складно! Пропонуємо вам такі готелі на узбережжі:


* must look (англ.) — обов’язково дивитися