• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

50 днів чудес до 50-річчя ОАЕ

Уявіть тільки — ще якихось 50 років тому такої країни як ОАЕ не існувало. А сьогодні весь світ дивується рекордним хмарочосам, рукотворним атолам та садам посеред пустелі.

Так, тут вміють творити чудеса і вражати. Тож ми з нетерпінням чекаємо на святкування цієї круглої дати — воно буде незабутнє, у цьому можете навіть не сумніватися. До ювілею створення держави влада ОАЕ обіцяє влаштувати «святкування, якого ще ніколи не було». Недарма вони почали готуватися до нього за цілих п’ятдесят днів. До речі, чи це не нагода саме зараз спланувати насичену подіями мандрівку до ОАЕ? А ми тим часом запропонуємо вам для неї чудові умови.

ОАЕ з Join UP! це:

 • Зручна польотна програма на крилах SkyUp
Рейси Київ Дубай — щоденно
 • Безліч екскурсій різної тематики і навіть можливість придбати квитки на Dubai Expo разом з туром.
 • Велика готельна база. Радимо такі:

ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО

Для ОАЕ та всіх її багатонаціональних мешканців день створення держави — завжди особливе свято. А цьогорічний Золотий ювілей (як його називають в ОАЕ) взагалі збираються відзначити з нечуваним розмахом. Подробиці святкування поки тримаються в секреті. Та дещо вже відомо:

 1. Прем’єра та перше святкування річниці відбудеться 2 грудня в районі Хатта. Саме ця дата вважається днем об’єднання усіх 7 еміратів.
 2. З 4 по 12 відбудеться ще низка урочистостей.
 3. Саме тут, на великій сцені, в оточенні Хаджарських гір розгортатиметься видовищне театралізоване дійство.
 4. Оголошено, що подія буде транслюватися в режимі реального часу на великих екранах у всіх семи еміратах, а також на всіх місцевих телеканалах.
 5. Організатори обіцяють захопливу мандрівку крізь історію держави.
 6. Щовечора святкування завершуватиме неймовірний феєрверк — у добрих традиціях ОАЕ.
 7. Квитки, доступні в обмеженій кількості, можна вже зараз придбати за посиланням.

Щоденно, протягом 50 днів, офіційні сторінки у соцмережах, присвячені святкуванню 50-річчя країни @officialuaend, публікують досягнення, якими пишається вся країна, та пропонують активності, щоб відзначити його разом. Так триватиме аж до дня «Х». Ми не змогли стояти осторонь і виділили для вас найцікавіше з вже оприлюдненого. А тепер разом з вами будемо зачаровано гадати — а що ж далі.

ЩО МИ ВЖЕ ВСТИГЛИ ДІЗНАТИСЯ?

 • Арабські газелі, які мешкають на території країни, можуть розвивати вражаючу швидкість — 80 кілометрів на годину! Побачити цих дивовижних створінь можна, наприклад, у заповіднику Аль-Вурайя (Фуджейра) або на еко-острові Сір-Бані-Яс (Абу-Дабі).
 • Святкувати ювілей краще, смакуючи чотири традиційні солодкі страви: лукаймат — пончики з медом, балайліт — солодку вермішель з яйцем, чебаб — місцеву версію панкейків або фінікові кульки.
 • А ще в ОАЕ докладають багато зусиль, аби врятувати популяцію бджіл. Упевнитися в цьому і дізнатися чимало корисного можна, завітавши на ферму Hatta Honey Bee Discovery Centre, що в етнографічному селищі Хатта (Дубай).
 • А ви знали, що найдавніші докази людського життя в регіоні були знайдені на пагорбі Джебель-Файя? Нині ця визначна археологічна пам’ятка у Хатті доступна для відвідувань.

ЧИМ ЩЕ ЗАЙНЯТИСЯ У ХАТТІ

Цього року найбільший акцент було зроблено на регіоні Хатта. Уряд ОАЕ пояснює такий вибір тим, що він рівновіддалений від усіх еміратів, а також береже історії людей, які мають міцний зв’язок з багатою спадщиною країни та її природою. Хоча, варто зазначити, що цей неймовірний регіон вартий уваги і не тільки під час гучних святкувань. Тут, наприклад, можна:

Завітати до великого музею під відкритим небом. В ОАЕ надзвичайно пишаються тим, як у межах етнографічного селища Хатти їм вдалося зібрати величезний масив цінної спадщини усієї країни. Візит до селища — це найближче знайомство з місцевою культурою, яке можна собі уявити.
Дослідити місцевість на гірських велосипедах. Їх можна взяти в оренду в місцевому туристичному центрі або в центрі гірського велоспорту. Тут же вам радо дадуть карту з туристичними маршрутами.
Взяти участь у збиранні меду. На фермі Hatta Honey Bee Garden піклуються про збереження популяції бджіл. Тут же можна дізнатися багато цікавого про цих дивовижних комах і навіть особисто видобути трішки солодкого продукту.
Насолодитися морською прогулянкою. Місця біля Hatta Dam — неймовірно живописні. З одного боку — величні гори, а з іншого — смарагдові води озера. Пропонуємо помилуватися краєвидом під час прогулянки на каяках, катамаранах або каное, які можна орендувати у пункті прокату неподалік. На одному з берегів у вас буде можливість побачити величезний портрет засновників ОАЄ, створений у рамках арт-проєкту Dubai Street Museum.

Видихнули? Бронюймо тури до ОАЕ та разом долучаймося до великих звершень — чи то на масштабному святкуванні, чи то на найбільшому у світі ярмарку. Разом із Join UP!, звичайно.