• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

The Rock Camp Petra

Петра

The Rock Camp Petra The Rock Camp Petra 3

Йорданія, Петра

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
У наметовому таборі Rock, розташованому в районі Бейдха, гості можуть познайомитися з традиційними умовами бедуїнського життя. На території табору облаштовані загальні намети, де можна пообідати, а також бівачний багаття, навколо якого гості відпочивають вечорами.
Додаткова інформація
Наметовий табір Rock розбитий в районі Бейдха, в 14 км від археологічних розкопок Петри.Традиційні намети оснащені ліжками і оформлені в м’яких, білих або яскравих тонах. Гості можуть скористатися загальними ванними кімнатами.
Загальна кількість номерів у готелі
27 Люкс-шатрів
Типи номерів

У кожен бедуїнський шатер (3×3 м) можуть розміститися 2 людини в той час як просторі намети розкоші (5×5 м) може зайняти до 4 осіб (з зручними ліжками з простирадлом, подушок і ковдр)

Check in
14:00
Check out
12:00
Коментарі

  • Рушники надаються разом з ліхтарями і додаткові пляшки з водою в наметах
  • Ванні кімнати для дам і чоловічі створені в двох окремих блоків, кожен з двома басейнами
  • Туалети і душові з гарячою і холодною водою

Коментарі
Сніданок
Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.