• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Seven Wonders Bedouin Camp

Петра

Seven Wonders Bedouin Camp Seven Wonders Bedouin Camp 4

Йорданія, Петра

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
Готель Seven Wonders Bedouin Camp знаходиться в пустелі, біля скель Мала Петра в 15 хвилинах їзди від Ваді-Муса, тому персонал готелю без проблем може доставити Вас в місто, а потім забрати і привести знову в готель.
Додаткова інформація
Гостям готелю Bedouin Camp надаються окремі намети з килимовим покриттям і кованими ліжками. В готелі є спільні ванні кімнати з душем. Відпочивальники також можуть покататися на верблюді і здійснити одноденну подорож в замок Шоубак і до Мертвого моря.
Загальна кількість номерів у готелі
44 намети
Типи номерів

  • 36 twin share
  • 4 doubles
  • 4 family rooms (до 4 осіб)

Сайт

http://www.sevenwondersbedouincamp.com/

Коментарі
У всіх номерах готелю є чиста постільна білизна і ковдру. Світло горить з 7 до 11 вечора, а після 11, можна запалити свічки.
Коментарі
Кухня готелю пропонує відмінне харчування. Деякі страви готуються на кухні, інші ж на відкритому вогні. До складу більшості з них входять свіжі овочі та фруктові салати. Чай і кава завжди подаються при кожному прийомі їжі. Крім того, безалкогольні напої, мінеральну воду можна придбати в таборі.
Коментарі
Послуги готелю завжди підтримуються на достатньо високому рівні. В таборі є окремий душ і туалет як для жінок, так і для чоловіків. Гаряча вода в душі доступна з 7 до 11 вечора.

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.