Готель розташований у тихій частині курорту Золоті Піски, лише за кілька метрів від приватного пляжу. На території готелю є дитячий басейн із гірками та закритий басейн із підігрівом. До послуг гостей пейзажний басейн із панорамною сонячною терасою на даху та фітнес-центр. У спа-салоні та оздоровчому центрі пропонуються косметичні процедури, масаж, бальнеотерапія, грязьові процедури, а також програми для активного відпочинку і релаксації. Серед зручностей головний ресторан із терасою, снек-бар, лобі-бар і затишна кондитерська. У готелі проводяться розважальні та спортивні заходи для дорослих, дітей і підлітків. За додаткову плату гості можуть відвідати аквапарк у сусідньому готелі Grifid Bolero. Готель ідеально підійде для спокійного сімейного відпочинку.
Рік будівництва | Реновація | К-ть номерів | К-ть корпусів | Check-in | Check-out |
---|---|---|---|---|---|
2000 | 2013 | 266 | 1 | 14:00 | 12:00 |
Готель розташований у курортному комплексі Золоті Піски, за 30 км від аеропорту міста Варна, за 128 км від аеропорту міста Бургас, за 1,5 км від центру курорту і за 10 м від пляжу.
Аеропорт: Варна
Найближче місто/курорт: Варна
Відстань до моря (1 лінія): 20 м
Площа номера | 29 кв.м. | |
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) | 2+1|3 |
Тип додаткового місця | крісло-ліжко |
Покриття підлоги | килимове покриття |
Краєвид із номера | вид на парк |
Спеціальні послуги:
прибирання номера щодня
заміна білизни 2 рази на тиждень
заміна рушників
Номери на високому поверсі.
Ексклюзивні доповнення: 40-дюймовий смарт-телевізор, фірмові туалетні приналежності “Rituals”, халат і капці, спортивний напій у міні-барі, кавоварка з капсулами, безкоштовний сейф, кулінарні витребеньки в номері для пізніх заїздів, безкоштовний ранній заїзд або пізній заїзд виїзд (за наявності).
Ексклюзивні послуги: континентальний здоровий сніданок у скай-барі, привілейована зона з обслуговуванням на пляжі, ексклюзивний пейзажний басейн із сервіс-баром, пляжні намети та джакузі, 1 безкоштовна вечеря за весь період проживання в ресторані THE BEACH CLUB із обслуговуванням по меню (за попереднім замовленням).
Площа номера | 29 кв.м. | |
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) | 2+1|3 |
Тип додаткового місця | крісло-ліжко |
Покриття підлоги | килимове покриття |
Краєвид із номера | прямий вид на море |
Спеціальні послуги:
прибирання номера щодня
заміна білизни 2 рази на тиждень
заміна рушників
Площа номера | 29 кв.м. | |
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) | 2+1|3 |
Тип додаткового місця | крісло-ліжко |
Покриття підлоги | килимове покриття |
Краєвид із номера | вид на море |
Спеціальні послуги:
прибирання номера щодня
заміна білизни 2 рази на тиждень
заміна рушників
На пляжі навпроти готелю гостям надається 1 парасолька+2 лежаки на номер безкоштовно.
Кожен день велика анімаційна та спортивна програма, вечірні шоу, дискотека.
Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie і з нашою Політикою конфіденційності