Агентам

Кристалл

Трускавець

Санаторій «Кристал» запрошує Вас до Трускавця, міста цілющих вод!

Тут Ви зможете насолодитися приємним відпочинком і надихнутися красою передгір’я Українських Карпат. Поруч з корпусами санаторію знаходиться лісовий масив, а навпроти розкинувся курортний парк, що робить мікроклімат цього місця особливо цілющим.

В їдальні оздоровниці різноманітне харчування, на ваш вибір дієтичний раціон замовлення-меню або харчування за типом «шведський стіл».

Основними медичними профілями санаторію є лікування урологічних, гастроентерологічних захворювань, захворювань ендокринної системи і порушення обміну речовин. Досвідчені фахівці медичного центру проведуть точну діагностику, підберуть індивідуальні схеми лікування, що забезпечить найкращий результат.

У санаторії до ваших послуг бювет мінеральних вод, вода подається по мінералпроводу безпосередньо з джерела, що дозволяє максимально зберегти її лікувальні властивості.

У бюветі представлені мінеральні води «Нафтуся», «Марія», «Софія», які допоможуть відновити здоров’я і життєві сили.

З вікон санаторію відкриваються незабутні краєвиди Карпатських гір і вічно зелених лісів.

9-поверховий спальний корпус, з’єднаний критим переходом з курортною поліклінікою і бальнеозокеритолікарнею. Санаторій працює цілий рік. Діти приймаються з будь-якого віку, до 5 років без надання послуг проживають безкоштовно.

В ціну путівки включено: проживання, 2-х разове дієтичне харчування, екскурсії по програмі.

Детальну інформацію про екскурсійний тур можна переглянути за посиланням

Загальна інформація

Рік будівництва К-ть номерів Check-in Check-out
1974 501 12:00 10:00

Розташування

Лікувальний готель

Санаторій «Кристал» розташований в безпосередній близькості від Верхнього бювету, недалеко від курортного парку і центру курорту.
Як дістатися:

  • поїздом або літаком до м. Львів, далі електропоїздом або автобусом до м. Трускавець (100 км), далі маршрутним таксі до санаторію


Типи номерів

У номері: умивальник, набір посуду, два окремих ліжка.

Характеристика номерів:

Площа номера 17 кв.м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 3
  • душ
  • туалет
  • холодильник
  • TБ: канали

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.