Агентам

Iberostar Parque Central

Гавана USD

Iberostar Parque Central Iberostar Parque Central 5

Куба, Гавана EURO

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
Розкішний готель побудований і декорований в колоніальному стилі, розташований в самому центрі Старої Гавани в оточенні таких знаменитих будівель як Театр Гарсіа Лорки, Капітолій, Національний музей, недалеко від Кафедральної площі та торгової зони.

Входить в групу готелів
Iberostar Hotels & Resorts
Загальна кількість номерів у готелі
277 номерів
Коментарі
Ресторан Mediterraneo пропонує місцевої і інтернаціональної кухні, в ресторані для гурманів El Paseo Ви, лобі-бар El Portico з живою кубинської музикою і приємною атмосферою; бар біля басейну “Nuevo Mundo”, “Alameda”. У ресторанах за запитом пропонують вегетаріанське меню, меню для дітей.
Кількість конференц-залів
4

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.