Агентам

Good Luck 4*

Барселона

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

По системі Good Luck ви будете розміщені в готелях відповідної категорії. При бронюванні і придбанні туру Вам гарантується розміщення в одному з готелів Барселони, який відповідає зазначеним умовам.

Дана система побудована на наступному: за кілька днів до початку туру у готелях залишаються вільні номери, які реалізуються за спеціальними зниженими цінами. Ви завжди будете у виграші, так як в будь-якому випадку ціна туру буде нижче ціни найдешевшого з представлених готелів, а якщо Вам пощастить, Ви відпочинете в найкращому готелі з усіх можливих варіантів. Затишна атмосфера готелю, дружня атмосфера і ввічливий персонал залишать у вас приємні враження про готелі.

Базові готелі 4*- Aparthotel Atenea 4*, Atiram Arenas 4*

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.