• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Andronis Boutique

Санторіні

Andronis Boutique Andronis Boutique 5

Греція, Санторіні

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
Розкішний 5* бутік-готель гармонійно вписується в навколишній ландшафт і побудований у відповідності з архітектурними традиціями острова. Готель був створений на місці найстарішою в Ія готелі з дивовижними номерами-пещаерами, вік яких понад 100 років. В даний час готель має 14 ексклюзивними номерами, впитавшими потужну ауру острова Санторіні і гостинність островів Кіклади.
Загальна кількість номерів у готелі
14 номерів
Типи номерів
Executive Suite Deluxe Suite, Junior Suite, Classic Suite.
Коментар
Готель розташований містечку Оия, в 4 км від пляжу Парадисос, в 12 км від міста Фіра, в 18 км від аеропорту Санторіні, в 20 км від порту Athinio.
Трансфер
трансфер до/з аеропорту/порту
Коментарі
Готель не бере з дітьми молодше 13 років

Інфраструктура та послуги


Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.