Агентам

Abad Harmonia Beach Resort – Ayurveda Detoxification & Rejuvenation Program

Кочін

Abad Harmonia Beach Resort – Ayurveda Detoxification & Rejuvenation Program Abad Harmonia Beach Resort – Ayurveda Detoxification & Rejuvenation Program 3+

Індія, Аюрведичні пакети

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

E-mail
[email protected]
Телефон
+914842364102
Загальна кількість номерів у готелі
37 номерів
Типи номерів

  • Standart rooms
  • Deluxe rooms

Сайт
www.abadhotels.com
Коментар

Готель знаходиться центрі міста Эрнакулам в 45 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Кочин. Від готелю 2 км до автомагістралі MG. До автовокзалу Эрнакулама – 20 хвилин їзди. Ринок Эрнакулама розташований в 5 хвилинах їзди.

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.