• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Регіональні трансфери

Багатопрофільний туроператор Join UP! піклується про своїх туристів та створює всі необхідні для них умови.. Щоб відпочинок пройшов найкращим чином і наші мандрівники думали про те, які нові відкриття і приємні спогади чекають на них в новій країні, всі організаційні питання по турам можна сміливо перекласти на плечі Join Up!

Регіональні трансфери надаються разом з пакетним туром туроператора «Join UP!»

Трансфер замовляється не менш ніж за 24 години до вильоту

Звертаємо Вашу увагу: якщо Правлінням будуть прийняті міри по запобіганню поширення COVID – 19 і введені заборони чи обмеження на пасажирські перевезення, компанія Join Up! має право відмовити в організації трансферу без матеріальної компенсації за проїзд. Щиро дякуємо Вам за розуміння!

Інформаційний лист з регіонального трансферу буде прикріплений за добу до початку тура в Розділі «Документи» – «Ваучер на послугу».

* Регіональні трансфери по Україні та Білорусі при он-лайн бронюванні  в заявці – безкоштовні!

Вибрати і додати трансфер можна в додаткових послугах.

При бронюванні трансферу додатково до вже заброньованої заявці, необхідно звернутися в повідомлення в особистому кабінеті, розділ змінити / додати додаткову послугу з проханням додати регіональний трансфер не пізніше, ніж за 2 дні до вильоту.

  • Вартість послуги для турів з аеропортів вильоту Одеса та Львів  з додавання трансферу після бронювання становить 100 грн.