• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Віза в ОАЕ

Громадяни України — власники як звичайних, так і біометричний паспортів, терміном дії не менше 6 місяців після повернення з туру, можуть отримувати візи після прибуття в ОАЕ безкоштовно. Діти можуть в’їжджати в ОАЕ без віз, тільки в супровід дорослого. Дозвіл на Перебування в країні дійсно 30 днів з моменту в’їзду. Інформуємо вас про те, що прикордонно-імміграційна служба ОАЕ з 12.02.2018 НЕ приймає вписаних дітей в паспорти батьків. На в’їзд в ОАЕ для всіх людей, починаючи з 0 років, необхідно мати свій паспорт.

Для громадян інших країн оформлення туристичної візи можливо в терміни від 3-х робочих днів (без урахування вихідних та святкових днів ОАЕ)

 • Вартість візи для громадян країн СНД – 3218 UAH,
 • Вартість візи під наземне обслуговування для громадян країн СНД – 3419 UAH,
 • Вартість візи для громадян інших країн, крім СНД – 6637 UAH

Список документів для оформлення візи в ОАЕ (кріпитися в особистому кабінеті):

 1. Кольорова сканована фотографія розміром 3,5 х 4,5 см тільки в форматі JPG.
 2. Кольорова сканована копія першої сторінки закордонного паспорта тільки в форматі JPG:
 • паспорт повинен бути дійсним мінімум 6 місяців з дня повернення з країни.
 • Для дітей і підлітків до 18 років, додатково потрібно обов’язково надати скан перекладу свідоцтва про народження на англійську мову (у вільній формі). Цей документ необхідно відправити на адресу [email protected]

Імміграційна служба залишає за собою право відмовити у видачі візи, без будь-яких пояснень. У разі відмови вартість візи не повертається. Відмова по візі анулюється в обов’язковому порядку. Так само якщо турист відмовився їхати в тур, але його документи вже подані на візу або віза вже вийшла, її необхідно анулювати. У разі відмови або затримки у видачі візи, імміграційна служба може не пояснювати причину, а також не надає ніяких підтверджуючих документів. При цьому, штрафні санкції в такому випадку настають згідно агентського договору.

Вартість ануляції – 1810 UAH


Просимо звернути увагу на деякі особливості при оформленні візи:

 • для громадян України, які народилися не на території СНД, а також для тих, хто має арабські ім’я або прізвище, термін розгляду документів на візу може бути збільшений до 30 днів. Додатковим документом для отримання візи є копія свідоцтва про народження туриста з перекладом на англійську мову і попередніх закордонних паспортів.
 • якщо у туристів дуже поширене прізвище, термін розгляду його документів може бути збільшений для повторного огляду всіх даних туристів, можуть бути запитані копії всіх сторінок паспорта.
 • особи, які вчинили раніше на території ОАЕ правопорушення, або які порушили імміграційні правила, автоматично вносяться імміграційними властями ОАЕ в «чорний список», і надалі їм буде відмовлено у в’їзді в ОАЕ навіть за наявності оформленої візи.

За порушення туристами Імміграційного законодавства (несвоєчасне повернення туристів), на агентство, яке забронювало тур, накладається відповідальність за виплату штрафу в наступному розмірі залежно від громадянства:

 • Україна, Молдова — 88496 UAH
 • Казахстан, Азербайджан — 94128 UAH
 • Білорусь, Узбекистан, Таджикистан, Киргизстан — 100564 UAH
 • Вірменія — 126710 UAH
 • Грузія — 75222 UAH
 • Громадяни інших країн під запит.

Віза в ОАЕ не потрібна для громадян наступних країн:

Європа: Великобританія, Франція, Італія, Німеччина, Голландія, Бельгія, Люксембург, Швейцарія, Австрія, Швеція, Норвегія, Данія, Португалія, Ірландія, Греція, Фінляндія, Іспанія, Монако, Ватикан, Ісландія, Андорра, Сан – Маріно, Ліхтенштейн, Польща, Словенія, Словаччина, Чехія, Литва, Угорщина, Латвія, Естонія, Мальта, Кіпр, Хорватія, Румунія, Болгарія, Росія, Білорусія.

До інших країн: США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Бруней, Сінгапур, Малайзія, Гонконг і Південна Корея, Китай, Казахстан.

Рада співробітництва арабських держав Перської затоки: Бахрейн, Саудівська Аравія, Оман, Кувейт.

Документи на візу для громадян Азербайджану, Вірменії, Молдови, Таджикистану, Грузії, Ізраїля подаються на названих умовах. Документи на візу громадян інших країн подаються виключно під запит.

На оформлення віз категорично не приймаються документи громадян наступних країн: Бангладеш, Турція, Ірак, Іран, Лівія, Нігерія, Непал, Сирія.


Правила оформлення документів:
При оформленні заявки переконайтеся, що в полі Додатково вказана віза ОАЕ — «Звичайна», якщо віза у вас є — виберіть пункт «Своя віза»

Попередньо необхідно відсканувати фотографію і закордонний паспорт туриста, вирізати і привести їх до вимог, зазначених нижче.

У заявці необхідно відобразити замовлення. Натиснути анкета навпаки ПІБ туриста — дані заповнені вірно, продовжити (коригувати або вносити додаткові анкетні дані не потрібно).

Для того щоб прикріпити фото (бажано використовувати розмір 3,5х4,5). Розмір в пікселях 250*322.

Натисніть кнопку «Огляд …», виберіть потрібну фотографію, натисніть кнопку «Відкрити» — «обрізати».

Так само прикріплюємо копію закордонного паспорта. Необхідна тільки сторінка з інформацією. Розмір в пікселях: 544*400..

Після завантаження фотографій, необхідно поставити галочку: «я підтверджую правильність внесення даних». Звертаємо вашу увагу на те, що після внесення анкетних даних зміни візовим відділом вже неможливі. Після того як фотографії завантажені, ставимо галочку підтверджуючи правильність внесених даних. Натискаємо кнопку «ЗБЕРЕГТИ».


Переконливе прохання при бронюванні турів по ОАЕ вказувати коректну країну народження та громадянство, як зазначено в паспорті туристів, щоб уникнути помилкових даних у візах.