• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Віза до Йорданії

Важливо! З 1.06.15 року туристи не сплачують візовий збір у розмірі 40 динар при придбанні пакетного туру (авіа, трансфер, готель) на 3 та більше ночей через туроператора. Для отримання візи необхідно забронювати тур мінімум за 5 днів до вильоту та надати точні паспортні дані.

Візу можна отримати після прибуття до Йорданії (термін дії закордонного паспорта не менше 6 міс.) за 40 йорданських динарів (2373 UAH).

Для оформлення візи в аеропорту Аммана або на прикордонних наземних переходах необхідно пред’явити закордонний паспорт, термін дії якого становить не менше шести місяців на момент в’їзду.

В окремих випадках офіцер імміграційної служби може також вимагати ваучер або підтвердження броні готелю в Йорданії, або запрошення від приймаючої сторони.

Країни, громадяни яких повинні мати візу або дозвіл Йорданської влади заздалегідь (віза заздалегідь оформляється):

Afghanistan, Albania, Angola, Bangladesh, Belize, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Central African Rep., Chad, Colombia, Solomon Islands, Congo Brazzaville, Congo Kinshasa, Cote D’ivoire/Ivory Cost, Cuba, Djibouti, Eritrea, Ethiopia, Gabon, Gambia, Ghana, Guinea Equatorial, Guinea Republic, Guinea-Bissau, Iran, Iraq (паспорт серии S), India, Kenya, Laos, Liberia, Madagascar, Mali, Mauritania, Moldova, Mongolia, Morocco 18-35, Mozambique, Namibia, Namibia, Niger, Nigeria, Pakistan, Palestinians Laissez-passer, Papua New Guinea, Philippines, Senegal, Sirra Leone, Somalia, Sri Lanka, Sudan, Swaziland, Tanzania, Togo, Uganda, Vietnam, Zambia.

Громадяни Гватемали, Македонії та Домініканської республіки можуть отримати разову візу до Йорданії після прильоту в аеропорту.

Громадяни Філіппін та країн Африки, які постійно проживають в країнах, що входять до Ради співробітництва країн Перської затоки (Бахрейні, Кувейті, Омані, Катарі, Саудівської Аравії та ОАЕ) можуть отримати візу по прильоту в аеропорту до Йорданії за наявності:

  • Річного посвідки на проживання у вищезгаданих країнах Перської затоки,
  • Дозволи на багаторазовий в’їзд до вищезгаданих країн.