• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Віза до Китаю на о. Хайнань

Правила в’їзду громадян України на о. Хайнань, Китай

Під рейс а/к SkyUp Київ – Хайкоу – Київ віза не потрібна!

Хайнань скасував візовий режим для українців. Ми подаємо списки пасажирів кожного рейсу до китайської митниці, і туристи безкоштовно проходять контроль з правом перебувати на острові до 30 днів.

Якщо у туриста вже є китайська віза, і він планує з нею відвідати континент, необхідно повідомити про це туроператора в коментарі до заявки, прикріплювати фото паспорта НЕ ПОТРІБНО. Коли туриста додають до безвізового списку, його віза автоматично припиняє діяти на час дії безвізового списку, і турист НЕ ЗМОЖЕ покинути острів Хайнань.

Фотографії (або скани) паспортів усіх учасників поїздки мають бути завантажені в особистий кабінет заявки не пізніше 18:30 дня напередодні вильоту
(наприклад, якщо виліт завтра, то копію паспорта потрібно завантажити сьогодні до 18:30)

ВАЖЛИВО! Якщо ви бронюєте тур за 1 день до вильоту після 18:30:

У туриста не виникне проблем, і його пустять, але в такому випадку доведеться сплатити візовий збір! Візовий збір на даний момент дорівнює 412 юаням (приблизно 62 долари).

Також митниця може не прийняти фото або скан поганої якості, що також спричинить необхідність сплатити візовий збір.

У такому разі оператор не несе відповідальності за необхідність оплачувати візовий збір.

Фотографії (або скани) паспортів усіх учасників поїздки мають бути завантажені в особистий кабінет заявки не пізніше ніж за 2 доби до вильоту.

Як працює безвізовий в’їзд?

Хайнань скасував візовий режим для українців з 01.05.2018 року. Громадяни ЄС, США, Російської Федерації, Білорусі мають точно такі самі умови в’їзду, як і українці.

  • За дві доби до вильоту туристів ви прикріплюєте до заявки сканкопію або фото першого розвороту закордонного паспорта (у форматі PDF або JPEG) кожного туриста. В ідеалі прикріплюйте цей документ під час бронювання!
  • Якщо ви робите бронювання за добу до вильоту або не встигли вчасно прикріпити фото паспорта, то просимо попередити туриста, що може виникнути необхідність сплатити візовий в’їзд самостійно. Ми зі свого боку будемо докладати всіх зусиль, аби встигнути зареєструвати туриста, проте остаточне рішення приймає китайська митниця.

Туристам заборонено самостійно виписуватися з готелю та переїжджати в інші готелі, оскільки для безвізового в’їзду до митниці Китаю подаються точні дати та адреса готелю, де будуть проживати туристи. Якщо виникне бажання щось змінити у своєму турі (дати або готель), необхідно узгодити це з приймаючою стороною і зробити з їхньою допомогою.

У разі, якщо турист самостійно змінює готель, йому може загрожувати штраф у розмірі 500 доларів.

Примітка: При в’їзді на о. Хайнань згідно з безвізовим режимом туристи не мають права відвідувати материкову частину Китаю (необхідно відкривати візу заздалегідь). Якщо туристи мають намір відвідати безвізовий Гонконг під час своєї подорожі на Хайнань, то необхідно повідомити туроператора заздалегідь, оскільки в цьому випадку потрібно буде оформити дозвіл на подвійний в’їзд (це безкоштовно, але робиться заздалегідь, перед прибуттям)


Крім громадян України, громадяни таких країн також можуть в’їжджати на Хайнань за списком:
Білорусь, Росія, Великобританія, Франція, Німеччина, Норвегія, Італія, Австрія, Фінляндія, Нідерланди, Данія, Швейцарія, Швеція, Іспанія, Бельгія, Чехія, Естонія, Греція, Угорщина, Ісландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Ірландія, Кіпр, Болгарія, Румунія, Сербія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Македонія, Албанія, США, Канада, Бразилія, Мексика, Аргентина, Чилі, Австралія, Нова Зеландія, Південна Корея, Японія, Сінгапур, Малайзія, Таїланд, Казахстан, Філіппіни, Індонезія, Бруней, ОАЕ, Катар, Монако.