• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Тур центральною Албанією з відпочинком у місті, де з’єднуються дві частини Середземного моря – Вльорі!

Тривалість: 8 днів/7 ночей

День вильоту: неділя

Програма туру:

День 1 Приліт до Тирани. Трансфер у м. Дуррес

Поселення в готель. Відпочинок.

Дуррес – друге за величиною місто Албанії та головний порт країни. Три тисячі років тому місто, засноване на березі Адріатичного моря як грецька колонія, носило ім’я Епідамнус, пізніше, перейшовши під владу могутнього Риму, називалося Дурраціум. У всі часи Дуррес був важливим портовим і торговим центром на Балканах. До наших днів у Дурресі збереглися руїни та укріплення римських часів; античний амфітеатр (найбільший на Західних Балканах), на території якого знайдено ранньохристиянський склеп з унікальною стінною мозаїкою; руїни візантійської та венеційської фортець.

День 2 Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію до м. Круя.

На схилі гори Сарі Салтики, з якої добре видно околиці та узбережжя Адріатичного моря, розташоване місто Круя, історія якого тісно пов’язана з ім’ям національного героя Албанії – Джерджі Кастріоті (Скандербега). У місті збереглися руїни фортеці, основу якої було закладено ще стародавніми іллірійцями, середньовічна торговельна вуличка, де можна купити сувеніри та вироби ручної роботи, етнографічний музей, розміщений у будинку багатого городянина XVIII століття, і, звичайно, музей головного героя Албанії — Скандербега.

Повернення до готелю. Відпочинок.

День 3 Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію до столиці Албанії – Тирани

Тирана – столиця Албанії – розташована у прекрасному місці: з одного боку її прикрашає гора Дайті, з іншого – прибережна рівнина. Перші згадки про Тирану як про місто датуються 1614 роком, коли турки на честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто, а столицею Албанії Тирана була проголошена тільки 1920 року.

Повернення до готелю. Відпочинок.

День 4 Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію у місто Дуррес з дегустацією на заводі «Скандербег»

Під час екскурсії ви неквапливо пройдетеся вулицями найдавнішого міста Албанії – Дурреса, багатого на пам’ятки. Серед них: Венеційська вежа, амфітеатр, який є одним з найбільших пам’ятників античного періоду в Албанії і Балканському регіоні, набережна Волга, римські терми та багато іншого.

Після захопливої екскурсії на вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

Повернення до готелю. Відпочинок.

День 5 Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд у м. Вльора. Поселення у готель. Відпочинок.

Вльора розташована в південно-західній частині Албанії, за 147 км від Тирани, на морському узбережжі, у мальовничому районі, оточеному горами, у тому місці, де зустрічаються два моря: Адріатичне та Іонічне. Це одне з найкрасивіших міст Албанії, Вльору називають перлиною двох морів. Поруч лежать півострів Карабурун і острів Сазан, які протягом століть мали важливе стратегічне значення для захисту міста від ворогів. Туристи, які приїжджають до Вльори, мають можливість вибрати, на якому пляжі вони хотіли б відпочивати: піщаному на Адріатичному морі або гальковому на Іонічному. Саме у Вльорі 28 листопада 1912 року було проголошено незалежність і піднято національний прапор Албанії. Албанія звільнилася від п’ятисотрічного панування Туреччини. Вльора стала першою столицею незалежної держави.

День 6-7 Сніданок у готелі.

Вільні дні. Відпочинок.

Факультативні екскурсії за бажанням:

Екскурсія до Берата – заповідної балканської кам’яної казки з 2500-річною історією

Місто «тисячі вікон» зберегло стару фортецю, мусульманський квартал Мангалем і православну Горицю. На території фортеці залишилося десять візантійських храмів, серед яких домінує собор Успіння Богородиці з унікальними роботами знаменитого іконописця Онуфрія та музеєм іконографії візантійських живописців.

*40 євро/45 доларів


Екскурсія до «срібного міста» Гірокастра

Під час екскурсії ви відвідаєте стародавню фортецю, побачите знамениті турецькі будинки, що увійшли до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, прогуляєтеся вулицями Гірокастри, які зберегли архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії ХVII-XIX ст. Магазини старого міста рясніють сувенірною продукцією і знаменитим філігранним сріблом.

*50 євро/ 55 доларів


Екскурсія містом Вльора з відвідуванням о. Звернец

Оглядова екскурсія містом охоплює відвідування центральної площі, що розповідає про створення незалежної албанської держави, знаменитої мечеті великого архітектора Сінана, оглядового майданчика з мавзолеєм бекташистів та острова Звернец у лагуні Нарта з монастирем і церквою Успіння Богородиці!

*30 євро/35 доларів


Екскурсія до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці (Ардениця) і відвідування стародавнього грецько-римського міста Аполлонія

Монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці (Ардениця) – це один з головних діючих монастирів Албанської православної церкви, в якому вінчався національний герой Скандербег з Донікою Аріаніті.

А в стародавньому грецько-римському місті Аполлонія, заснованому в VII ст. до н.е., ви не тільки почуєте безліч цікавих фактів, але і доторкнетеся до історії, адже тут збереглися залишки храму VI ст. до н. е. і театру, мощені вулиці та мозаїчні підлоги.

*40 євро/45 доларів


Екскурсія на територію бази ВМФ Албанії «Пашаліман»

На території бази ВМФ Албанії «Пашаліман», збереглися стародавні стіни, акрополь, руїни кам’яних будинків і знаменитий фонтан грецько-римського міста Орік, згадуваного Юлієм Цезарем в його записках про громадянську війну з Помпеєм.

*30 євро/35 доларів
**для відвідування військової бази необхідно мати з собою паспорт

День 8 Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер до аеропорту. Виліт.

Послуги за програмою, які входять у вартість:

 • авіапереліт;
 • трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелях згідно з програмою;
 • екскурсійна програма в супроводі російськомовного гіда по всьому туру;
 • усі вхідні квитки в музеї за маршрутом;
 • медична страховка;
 • комісія агента.

* Компанія залишає за собою право робити зміни за програмою, а також замінювати готелі за маршрутом на рівноцінні.

Період туру: з 25.04 до 27.06.2021; з 15.09 до 28.10.2021